«Це - не на користь рівнянам», - директор ринку Дикого про перенесення місця торгівлі

Містян збурила петиція до влади

У ній пропонують винести за межі Рівного ринок Дикого, бо він, мовляв, перетворився у неорганізований та брудний міні-район «Шанхай». Ця петиція на сайті міськради набрала 207 голосів з 300 необхідних для розгляду її владою. І питання перенесення ринку активно обговорюють у соцмережі Фейсбук.

Втім, директор ринку Дикого Олена Нездюр каже, що ринок неможливо перенести. Бо більша частина його території, а це майже 4 гектари, перебуває у їхній приватній власності, тобто належить підприємству «Торговий центр «Д». Окрім цього, вважає вона, перенесення ринку буде не на користь мешканцям:

 Так, звичайно, будемо працювати над його зовнішнім виглядом, щоб він змінився у кращу сторону. Але перенесення його, мені здається, буде не на користь мешканцям. Тому що наш ринок орієнтований на покупця із середнім достатком і малозабезпеченого. Він перебуває у зручному для них розташуванні. Це зручні під'їзди, які ми будували, зручні пішохідні мости, в будівництві яких ми брали участь.

Також, на думку Олени Нездюр, чи переносити ринок, потрібно запитувати у підприємців, які тут працюють.

Та й, нагадує вона, вже була колись ідея збудувати на околиці Рівного сільськогосподарський оптовий ринок «Шелен», яка так і залишилася досі нереалізованою.

 

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень