ТОП-10 картинок з порадами для батьків Рівненщини, або як виховати розумну дитину, а не слухняну

Нещодавно розпочався новий навчальний рік. Час, коли батьки зосереджено намагаються робити все, аби їхня дитина була найуспішніша і мала найкращі результати з усіх навчальних дисциплін.І не завжди досягають  мети спокійно, іноді доходить до того, коли порушують права дитини.

6 ПОМИЛОК У ВИХОВАННІ, ЯКИХ ПРИПУСКАЮТЬСЯ НАВІТЬ НАЙКРАЩІ БАТЬКИ

1. Наша дисципліна базується на покаранні, а не навчанні

Справжня мета дисципліни - навчити дітей бути кращими, але часто ми виховуємо на автопілоті й спрямовуємо занадто багато уваги покаранню, що воно стає кінцевою метою. Тому під час виховання запитайте себе, яка ваша справжня мета?

2. Ми вважаємо, що під час виховання не можна бути ніжними й турботливими

Насправді це реально. Не слід недооцінювати сили впливу ніжного тону під час обговорення з дитиною поведінки, яку хотіли б змінити.Безумовно, треба бути стійкими та послідовними, одночасно виявляючи теплоту, любов і повагу.

3. Ми плутаємо послідовність із жорсткістю

Послідовність - виховання незмінними та зрозумілими методами, щоб діти знали, чого ми від них очікуємо. Це не означає беззаперечного дотримання списку непохитних правил. Тому іноді можна і варто робити винятки.

4. Ми забагато говоримо

Коли діти знервовані і не хочуть слухати повчання, варто просто помовчати. Чим більше ми говоримо, тим більше загострюється і так непроста ситуація. Краще використовувати більше невербальних засобів спілкування - обійняти дитину, поплескати по плечу, усміхнутися чи поспівчувати мімікою. І лише тоді, коли дитина заспокоїться, розпочати розмову.

5. Ми надаємо забагато значення поведінці,а не причині її появи

Погана поведінка дітей - це зазвичай лише симптоми. І вони з'являтимуться знову, якщо не знайти причину такої поведінки.

6. Ми забуваємо звертати увагу на те, як ми звертаємось до наших дітей

ЩО ми говоримо нашим дітям - безумовно, вагома річ. Але не менш важливо і ЯК ми це робимо. Хоч це й нелегко, ми повинні намагатися бути добрими та висловлювати повагу щоразу, коли спілкуємось з дітьми.

На основі книжки "Досить істерик!" дитячого психіатра Деніела Сігела та підліткового психотерапевта Тіни Брайсон.

За інформацією спільноти НеБийДитину

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень