«Температура буде вищою, ніж 30 років тому»: керівник Укргідрометцентру розповів, якою буде зима (ВІДЕО)

Температура буде вищою на 2-4 градуси (с)

Похолодання найближчої зими будуть, але короткочасними.

Зважаючи на ті кліматичні зміни, які вже відбулися, і які продовжують відбуватися в Україні, зимовий сезон характеризуватиметься різкими змінами погодних умов, розповів керівник Укргідрометцентру Микола Кульбіда.

Зима буде з підвищеним температурним режимом проти норми. Причому значно підвищеним: температура буде вищою на 2-4 градуси,  ніж була 30 років тому.

 

Також – з нестійким сніговим покривом. Похолодання – будуть, але будуть короткочасними, але можуть бути і достатньо жорсткими, – розповів Микола Кульбіда.

З приводу прогнозів про аномально теплу або аномально холодну зиму Микола Кульбіда розповів, що це пов'язано з діяльністю приватних метеорологів, яким не можна довіряти.

Інформація про дуже холодну зиму практично кожного року «гуляє» Європою та Україною. І це пов'язано з діяльністю приватних метеорологів, які дають відповідні коментарі, які зараз є можливість розповсюджувати по всьому світу.

 

Цьому довіряти не можна, тому що ще є метеорологічна наука, яка говорить, що треба стежити за тенденціями змін клімату. Не можна виключати, що 1 з 10 років буде холоднішим, ніж ті 9. Але це не означає, що це якась катастрофа чи величезна аномалія, – поділився він.

Джерело: ТСН

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень