Засвітилася і відразу стала популярною: переможниця «Холостяка» пішла на відвертість

Щодо участі у проєкті

Даша і Макс на шоу "Холостяк-10". Фото - СТБ

Переможниця шоу «Холостяк-10» Даша Ульянова заявила, що досвід участі у подібному шоу зовсім не простий.

Дівчина зізналася, що отримує багато повідомлень несправедливого змісту.

Користувачі соцмереж вважають, що вона начебто надто легко здобула популярність, просто засвітившись на камеру у популярному шоу.

Світлина з інста-сторінки Даші Ульянової

Через подібні звинувачення Даша вирішила розповісти на загал, наскільки складним насправді виявився цей досвід і чому так зможе не кожен, пише РБК-Україна.

Дівчина відверто розповіла, на які труднощі натрапляють учасниці на подібних телепроєктах:

«А, ну, звичайно, прийшла на Холостяк і тепер сидиш на всьому готовому», «Ну а що Даша, покрутилася перед камерою, сіла на свої шпагати і тепер популярна», «Губи свої показала і тепер всі її знають»...

 

Я в подиві, друзі, чому всім здається, що участь в такого роду проєкті, як Холостяк, це так просто і легко. Якщо кожен може стати його учасником, а після цього мега-популярним, то чому не кожен бажаючий став???

23-річна гімнастка любить показувати, що вміє

Холостяк - це для сильних людей, готових крізь складний тернистий шлях йти до своєї любові. Скільки конфліктів, недосипання, непорозумінь, стресів, розчарувань і болю відчувають багато учасниць. А скільки дівчат одним необережним словом або необдуманим вчинком зганьбилися на всю країну. І якщо це не їх особистий план великого чорного піару, то виглядає досить сумно.

 

Холостяк - це серіал на реальних подіях, це живий щоденник життів багатьох людей. Тут важливо йти гідно і тільки такі люди надалі подобаються аудиторії і збирають «своїх людей». #вашадаша і спасибі моїм, - пише Даша Ульянова.

Це для сильних людей: переможниця Холостяк-10 відверто висловилася про участь в проекті

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень