Стрільці стануть багатшими, а у Тельців з’явиться компромат: гороскоп на 10 жовтня

ОВНИ

Цього дня вас чекає цікава зустріч з однодумцями. Ви отримаєте багато корисної інформації для нових проектів. Не зволікайте – починайте втілювати їх вже зараз.

ТЕЛЬЦІ

Ви можете дізнатися якусь неприємну річ про когось зі своїх знайомих. Це не вплине суттєво на ваші відносини, проте ви проведете день, обдумуючи ці новини.

БЛИЗНЮКИ

Зорі радять вам думати серцем. Будьте чесними у тому, що відчуваєте та не зважайте на те, що скажуть оточуючі. Це ваше життя і лише вам робити вибір.

РАКИ

Вас дратуватимуть навіть найменші дрібниці. Будьте стриманішими або більше часу проводьте наодинці, бо ризикуєте потрапити у конфліктну ситуацію, наслідки якої можуть негативно вплинути на вашу кар’єру.

ЛЕВИ

Цього дня ви можете зустріти надзвичайно різку та вперту людину. Ця особа здатна допомогти вам у роботі, а спілкування з нею зробить вас майстром комунікації.

ДІВИ

Ви без зайвих зусиль зробите все, що запланували. Вас переповнюватимуть енергія та оптимізм. День має бути дуже плідним.

ТЕРЕЗИ

Те, що вам здавалося поганою ідеєю, раптом набуде сенсу. Своїм вибором ви здивуєте навіть тих, хто знає вас упродовж багатьох років.

СКОРПІОНИ

Можливі труднощі на роботі. Можливі дрібні непорозуміння з колегами. Намагайтеся утримуватися від різких висловлювань.

СТРІЛЬЦІ

У вас є шанс з максимальною користю використати ділові якості. Результатом стане суттєвий прибуток, на який ви навіть не сподівалися. Гарний день для переговорів.

КОЗЕРОГИ

Вам буде трохи сумно. Женіть подалі песимізм і не опускайте руки. Зробіть усе можливе, щоб до вечора від цього настрою не лишиться й сліду, оскільки цей вечір має стати особливим.

ВОДОЛІЇ

День подарує вам гарну нагоду виправити помилки. Дійте оперативно та рішуче.

РИБИ

Присвятіть день виключно собі. Виконайте хоча б одне своє бажання. Це зарядить вас позитивом аж до кінця тижня.

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Наталка Панфілова

Наталка Панфілова

Теги: гороскоп

Знайдено посвідчення водія

Знайдено посвідчення водія на прізвище Ярошик Олександр.  

Знайдено паспорт

Знайдено паспорт на прізвище Єфімчук Анастасія.    

Загублено документи на Войцеховський

Загублено документи на прізвище Войцеховський Віталій. Прохання повернути загублене за винагороду.  

Більше оголошень