Стільки ще не було: 1 квітня «швидка» в Україні отримала найбільше викликів за свою історію

Понад 35 тисяч за добу

МОЗ заявляє про історичний максимум звернень за екстреною медичною допомогою в Україні 1 квітня: цього дня «швидку» викликали понад 35 тис. разів. Про це повідомляє РАДІО ТРЕК з посиланням на ЗАХІД.НЕТ. Щоправда, не на всі виклики виїжджали медики. З вказаної кількості викликів було 16 823 виїзди бригад екстреної медичної допомоги, проведено 5 025 госпіталізацій.

До початку пандемії в середньому за добу було близько 25 тис. викликів. У МОЗ пригадують, що схожа ситуація була в листопаді – на початку грудня минулого року, однак зараз гірше через збільшення кількості пацієнтів з ускладненнями Covid-19. Зазвичай екстрена медична допомога може мати різкі стрибки кількості викликів лише у сильну ожеледицю та при іншому погіршанні погодних умов, що сприяють травматизму.

Зараз, при збільшенні кількості пацієнтів з Covid-19, з'являється тенденція збільшення кількості звернень на 103, в тому числі й через паніку, коли люди телефонують на «103» замість звернення до сімейного лікаря.

Наші новини у Тelegram. Наш Viber: 063-73-4-106-4

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень