Сьогодні у Рівному презентують поезію для людей з вадами зору та слуху (ВІДЕО)

Презентація відбувається у рамках Всеукраїнського проекту «Почути»

«Почути» — унікальний всеукраїнський проект для людей з вадами зору та слуху. Українськи поети видали збірку поезії.  Книгу видали унікальним способом, інформація передається шрифтом Брайля та жестовою мовою (QR-коди на відео, де поети читають вірші жестовою мовою). Книгу можуть читати незрячі та нечуючі.

До Рівного завітає Олександра Смірнова — співорганізатор цього проекту. Також під час презентації виступлять поети з Києва, які брали участь у проекті «Почути». Вірші теж перекладуть на жестову мову. У продовження презентації також відбудеться творчий вечір відомої поетеси Катерини Волошиної, - розповідає відомий рівненський поет Андрій Пермяков.

Презентація запланована на 15.00 на 4 поверсі Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки.

Стеж за нашими новинами у  Telegram   

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень