Скільки в середньому заробляє рівнянин? В Україні визначили розмір середньої зарплати в областях

Наша область не остання

Управління державної статистики оприлюднило інфографіку середнього розміру заробітної плати в кожній із областей України. Рівненська – серед областей, які мають середній показник. У нас середня заробітна плата станом на 2017 рік становить 5276 гривень.

Найменше грошей на місяць люди заробляють в Чернівецькій та Тернопільській областях. Порівняно малі зарплати в мешканців Чернігівської та Житомирської областей.

Держстат порівняло ці показники з торішніми та позаторішніми цифрами. Так, у 2015 році ми мали 6 областей, які заробляють мало у порівнянні з сусідами.

У 2016 році до них додалася Чернігівська область, однак південь та центр країни усе ж вийшли на середньо-хороший рівень. Натомість "почервоніла" половина Західної України. 

Найбільші зарплати, звісно ж, у киян – майже 10 тисяч гривень.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петеренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петеренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

На Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою

Сьогодні, 21 липня, о 15:20 на зупинці вул.Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою.

Більше оголошень