Скільки на Рівненщині є мігрантів і як їм легалізувати своє перебування у державі (АУДІО)

18 грудня - Міжнародний день мігранта

З цієї нагоди у прямому ефірі Радіо Трек відбулася розмова із заступником начальника управління Державної міграційної служби Рівненщини Ольгою Паламарюк. Вона розповіла:

Біженці для нашого регіону - неактуальна проблема. У нас лише один біженець і три особи, які отримали статус додаткового захисту. Стосовно мігрантів, то у нас є майже 3,5 тисячі іноземців, які мають посвідки на постійне проживання. Це - невелика кількість. Є ще у нас категорія іноземців, які мають статус осіб, які в Україні тимчасово проживають. Їх теж небагато – десь  400.

За словами Ольги Паламарюк, не кожен мігрант повинен засвідчувати своє місце проживання у Державній міграційній службі.

Мігрант – це людина, яка мігрує. Якщо вона затримується в Україні на понад 90 діб і має підстави затриматися на такий період протягом півроку, то може звернутися до міграційної служби, щоб отримати посвідку на постійне місце проживання. Підставою для цього можуть бути возз’єднання сім'ї, навчання, постійне місце роботи.

Більш детально про проблеми мігрантів, про те, скільки рівнян виїжджають на постійне місце проживання за кордон, слухайте в аудіозаписі розмови:

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень