Щоб у басейні не цвіли стіни: у Рівному просять гроші на проєкт ремонту

Відремонтувати капітально хочуть вентиляцію

Ремонт у басейні спортшколи №2 планують робити наступного року. Щоб виготовити проектно-кошторисну документацію на проведення ремонту, потрібно 90 тисяч гривень. Але спортшкола просить надати їй лише 35 тисяч.

Начальник міського управління у справах сім'ї, молоді та спорту Сергій Шевчук пояснив:

Директор спортшколи №2 хоче зробити повністю вентиляцію на малу і велику ванну. Він зекономив кошти з капітального ремонту малої ванни – 55 тисяч гривень. І йому ще потрібно 35 для того, щоб ми цього року замовили проєкт.

Бюджетна комісія міськради вирішила спочатку дозволити лише витратити зекономлені 55 тисяч на проєкт ремонту. А решту суми - додати пізніше. Втім, остаточне рішення з цього приводу ухвалить міськрада.

Як пояснив Сергій Шевчук, відремонтована вентиляція 

запобігатиме утворенню конденсату у приміщенні басейну. А це означає, що стіни закладу не цвістимуть і не псуватимуть здоров'я дітей. 

Нагадаємо, раніше ми писали, що діти ріжуть ноги у малій ванні басейну спортшокли №2. Бо з дна утворився ракушняк. Утім, за словами начальника управлніня  у справах сім'ї, молоді та спорту, після ремонту ця проблема зникла.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

Більше оголошень