Що таке «Куль Турне»: про потрачені майже півмільйона гривень гранту відзвітували на Рівненщині

Це був грант державної установи Український культурний фонд

Його виграла селищна рада Гощі. За нього реалізувала проект «Використання культурного потенціалу Гощанської громади шляхом впровадження сучасних інформаційних технологій задля економічного розвитку Гощі».

Керівник відділу стратегічного розвитку Гощанської селищної ради Євгеній Сульжук розповів, що за грантові кошти створили сайт «Куль Турне» (від слів "культура" і "туризм") із мобільними додатками. На ньому буде така інформація:

Буде інформація, де перекусити, де можна зупинитися на ніч, де можна замовити сувенірну продукцію, екскурсії.

 

Також ми цей додаток хочемо зробити корисним для місцевих жителів. І там будуть такі функції, як «є проблема». Тобто людина може сфотографувати, наприклад, зламану лавку. Прив'язуємо локацію, де це. І адміністратор додатку, аналізуючи це, приймає певне рішення.

За словами Євгена Сульжука, також на сайті буде інформація про вакансії у селищі, благодійні рахунки зі збору коштів на реставрацію туристичних об'єктів, анонси подій тощо.

Окрім цього, у межах проекту у Гощі встановили таблички з qr-кодами біля туристичних об'єктів. Навівши на табличку телефон із встановленим мобільним додатком, можна буде прочитати інформацію про об’єкт.

Встановили ковані туристичні вказівники. Розробили сувеніри: листівки, магніти на холодильник, брелоки.

Провели нічні театралізовані квести для молоді, щоб показати Гощу у незвичному світлі, екскурсії, конференції тощо.  

Наші новини у Тelegram. Номер у Viber063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Ключі

Знайдено ключі, на вулиці Вербовій у Рівному біля кафе «Любава». Поверну власнику +380680393490 [media=266598]

Більше оголошень