Що таке «Куль Турне»: про потрачені майже півмільйона гривень гранту відзвітували на Рівненщині

Це був грант державної установи Український культурний фонд

Його виграла селищна рада Гощі. За нього реалізувала проект «Використання культурного потенціалу Гощанської громади шляхом впровадження сучасних інформаційних технологій задля економічного розвитку Гощі».

Керівник відділу стратегічного розвитку Гощанської селищної ради Євгеній Сульжук розповів, що за грантові кошти створили сайт «Куль Турне» (від слів "культура" і "туризм") із мобільними додатками. На ньому буде така інформація:

Буде інформація, де перекусити, де можна зупинитися на ніч, де можна замовити сувенірну продукцію, екскурсії.

 

Також ми цей додаток хочемо зробити корисним для місцевих жителів. І там будуть такі функції, як «є проблема». Тобто людина може сфотографувати, наприклад, зламану лавку. Прив'язуємо локацію, де це. І адміністратор додатку, аналізуючи це, приймає певне рішення.

За словами Євгена Сульжука, також на сайті буде інформація про вакансії у селищі, благодійні рахунки зі збору коштів на реставрацію туристичних об'єктів, анонси подій тощо.

Окрім цього, у межах проекту у Гощі встановили таблички з qr-кодами біля туристичних об'єктів. Навівши на табличку телефон із встановленим мобільним додатком, можна буде прочитати інформацію про об’єкт.

Встановили ковані туристичні вказівники. Розробили сувеніри: листівки, магніти на холодильник, брелоки.

Провели нічні театралізовані квести для молоді, щоб показати Гощу у незвичному світлі, екскурсії, конференції тощо.  

Наші новини у Тelegram. Номер у Viber063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петеренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петеренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

На Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою

Сьогодні, 21 липня, о 15:20 на зупинці вул.Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою.

Більше оголошень