Що чекає порізаного батьком хлопчика і його брата - розповіли у службі дітей Рівненщини

Батькам дітей, кажуть, не віддадуть

Фото "Сегодня"

Про цей випадок ми вже розповідали. Дворічного хлопчика з села Обарів Рівненського району порізав ножем нетверезий батько. Малюк потрапив до Рівненської обласної лікарні, де перебуває досі.

Начальник обласної служби у справах дітей Віктор Марчук підтвердив, що матері дитини в момент різанини вдома не було. І знайшли її нетверезою. Вона була з трирічним сином. Ця дитина, каже Віктор Марчук, вже нині перебуває в обласному центрі соціально-психологічної реабілітації дітей в селі Олександрії. І меншого хлопчика назад у родину теж не віддадуть:

Я не думаю, що менша дитина буде поки що повернута в родину. Старша дитина перебуває в  реабілітаційному центрі. Буде вирішуватись питання щодо позбавлення батьків батьківських прав.

За словами Віктора Марчука, на його пам’яті такого, щоб батько завдав стільки ножових поранень дитині, ще не було. Найбільш жорстокий випадок до цього був у Рівному, що батько так виховував трирічну доньку кулаками, що та потрапила до лікарні.  

Батько порізаного хлопчика Василь Бакша (фото ТСН)

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень