Ще січень не закінчився, а вже за його підсумками чиновникам Рівного виписали премії

Міський голова Рівного видав з цього приводу аж п'ять розпоряджень

Начальнику управління ЖКГ Ярославу Сахнюку і його заступнику Олені Москальчук премія за результатами роботи у січні - у розмірі середньомісячної зарплати. Ще одному заступнику Сахнюка - Володимиру Лапюку - 85% середньомісячної зарплати. 

Середньомісячними зарплатами преміюють також начальника управління бюджету і фінансів Віктора Шульгу та його заступника Олену Герус

Керуючий справами міськвиконкому, секретар міськради, начальники решти управлінь і відділів, заступники начальників відділів, завсекторами матимуть премію у розмірі 100% посадового окладу і всіх надбавок, тобто фактично отримають ще по одній зарплаті. Премія решти чиновників виконкому становитиме 90% посадового окладу і надбавок. 

Значно менші премії будуть у водіїв та прибиральниць міськвиконкому. У перших - 30% посадового окладу і надбавок, у других  60% окладу  і надбавок. 

Найцікавіше формулювання розпорядження міського голови не про премію, а про надбавку для заступника начальника управління земельних відносин Івана Очередька. Ним передбачено:

встановити з січня 2017 року ЩОМІСЯЧНУ надбавку ЗА ВИСОКІ ДОСЯГНЕННЯ У ПРАЦІ в розмірі 50% до посадового окладу з врахуванням надбавки за ранг та вислугу років.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Знайдено цуценя

В районі Боярки  знайдено цуценя чорного окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.    

Знайдено хаскі

Знайдено собаку породи  хаскі з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.      

Знайдено посвідчення водія

Знайдено посвідчення водія на прізвище Ярошик Олександр.  

Більше оголошень