Шахрайські схеми: на Рівненщині аферисти здають в оренду житло і надсилають фальшиві документи правоохоронців

За такою схемою потерпіли четверо жителів області

Заявники у пошуках житла в мережі Інтернет натрапили на оголошення про оренду квартир за прийнятною ціною. Сконтактувавши нібито з власником, останній просив перерахувати повну оплату за два місяці проживання, оскільки охочих винайняти житло було багато.

Після оплати одразу запевняв у передачі ключів наступного дня, а для підтвердження своєї особи скидав фото фальшивого посвідчення працівника правоохоронного органу.

Звісно, що після отримання коштів орендодавець уже не виходив на зв’язок.

У рамках досудових розслідувань, розпочатих за частиною 1 статті 190 Кримінального кодексу України, дізнавачі встановлюють осіб, причетних до скоєних кримінальних проступків.

[media=223411]

Натомість щоб не стати жертвою та уберегтися від шахраїв поліцейські рекомендують не перераховувати кошти до особистої зустрічі із власником житла та укладання відповідного договору.

При перегляді оголошення звертайте увагу на дату його створення та реєстрації облікового запису, оскільки аферисти, використовуючи нові телефонні номери, постійно додають нові об’яви.

Крім того, варто уточнювати адресу об’єкта, вулицю та номер будинку, цікавитись інфраструктурою, що є поблизу, які магазини, кафе тощо (шахраї, зазвичай, вагаються із відповіддю, коли запитують подробиці). Перевіряйте також отриману інформацію на Google-карті, чи дійсно там є цей будинок та вказані поблизу об'єкти.

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Загублено AirPods

Сьогодні зранку біля Готелю Мир було загублено AirPods Pro у рожевому чохлі. Прохання повернути за винагороду.  

Знайдено акіту

В районі Басового Кута знайдено собаку породи акіта. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати  

Знайдено коробку зі взуттям

В торговому центрі Ліон, що на продуктовому ринку, знайдено коробку зі взуттям.    

Більше оголошень