Самогубство бійця в ООС на Донбасі: момент трагедії знімали на камеру інші вояки (ВІДЕО 21+)

Це була «російська рулетка»?

Колаж наш

Відео поширюють соцмережами.

На ньому український військовослужбовець вкорочує собі життя під матюкливі заохочення товаришів, які все це знімають на телефон і явно не очікують, що трапиться найгірше.

Дехто припускає, що на відео так звана «російська рулетка».

Мовляв, магазин автомата мав бути порожнім, але виявилося, що там патрони.

Боєць -- за хвилину до того як загинути

Так чи інакше, а офіційне повідомлення про цю подію звучать так:

В зоне ООС застрелился 20-летний солдат – сослуживцы снимали на видео и подталкивали к суициду


Момент самоубийства был опубликован в телеграм-каналах. Кроме того, факт произошедшего подтвердил источник в военной прокуратуре.


На соответствующем двухминутном видеоролике зафиксировано, как в блиндаже сидит военнослужащий и берет в руки автомат АКС-74У. При этом он сам говорит присутствующим в помещении снимать его. Он сначала пробует приставить ствол к подбородку, потом к груди и снова направляет к подбородку.

 

Военнослужащий с автоматом говорит, что ему «стрёмно». Откладывает оружие в сторону и закуривает сигарету. При этом он улыбается, снова берет автомат и приставляет к голове.

 

– Стреляй на**й! – говорит ему несколько раз присутствующий в блиндаже человек.

 

После этого военнослужащий стреляет в голову очередью, часть пуль при уклонении автомата после головы уходит в потолок блиндажа.

 

После появления видео также появилась информация, что инцидент с участием военнослужащего 2000 года рождения произошел 31 марта в районе поселка Золотой Колодец Покровского района. Контрактник служил в 43-й отдельной артиллерийской бригаде, которая базируется в Киеве.

Дехто припускає, що вояки були «обкурені».

Ми НЕ рекомендуємо дивитися це відео: достатньо опису.

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень