ON-LINE

Рівняни переймуть досвід Тернополя, як брати з «чужих» плату за школи і дитсадки

четвер, 21 листопада 2019
Делегація від Рівного поїде у сусідній обласний центр

Про це повідомив міський голова Рівного Володимир Хомко і закликав долучитися представників сільських громад, діти яких відвідують освітні заклади міста:

Я сформую зараз робочу групу. Прошу долучитися представників цих громад і їхати в Тернопіль подивитися, як воно працює. У Тернополі працює. Я розмовляв з міським головою. Він чекає нашу делегацію.

 

Мені абсолютно справедливо, що ті територіальні громади, які не належать місту Рівне, повинні самі вирішувати свої проблеми або об’єднуватися з містом Рівне. У них є такі самі ради, і такі самі бюджети і мені шкода давати гроші мешканців Рівного, щоб будувати чотири дитсадки для тих людей, які живуть за межами міста. Бо у них є свої ради, свої гроші і вони повинні самі будувати собі дитсадки.

За словами Володимира Хомка, нині у місті падає народжуваність. Окрім того, 1200 дітей з районів відвідує освітні заклади Рівного. І якщо запровадити для них плату, у дитсадках з’являться вільні місця для «своїх», тобто для дітей, які зареєстровані в обласному центрі.

Також міський голова зауважив, що

плату за школи і дитсадки для "чужих" не відтерміновували. А на зустрічі з керівництвом Рівненського району лише говорили про доцільність відтермінування.

Але такі рішення має ухвалювати міськрада. Нагадаємо, що вона вирішила запровадити плату за школи, дитсадки і медпослуги з 1 січня 2020 року.  

 Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

 

Мирослава Опанасик Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублено пакет

    2 серпня, в неділю, в районі краєзнавчого музею згубили пакет з грошима. Велике прохання...
  • Загублено документи

    Загублено техпаспорт на прізвище Іванова Руслана та посвідчення водія на Присяжнюк...
  • Зникла кішка

    В районі Тинного по вулиці Карпенко-Карого загубилася кішка Британка сіро-голубого...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного