Рівняни переймуть досвід Тернополя, як брати з «чужих» плату за школи і дитсадки

Делегація від Рівного поїде у сусідній обласний центр

Про це повідомив міський голова Рівного Володимир Хомко і закликав долучитися представників сільських громад, діти яких відвідують освітні заклади міста:

Я сформую зараз робочу групу. Прошу долучитися представників цих громад і їхати в Тернопіль подивитися, як воно працює. У Тернополі працює. Я розмовляв з міським головою. Він чекає нашу делегацію.

 

Мені абсолютно справедливо, що ті територіальні громади, які не належать місту Рівне, повинні самі вирішувати свої проблеми або об’єднуватися з містом Рівне. У них є такі самі ради, і такі самі бюджети і мені шкода давати гроші мешканців Рівного, щоб будувати чотири дитсадки для тих людей, які живуть за межами міста. Бо у них є свої ради, свої гроші і вони повинні самі будувати собі дитсадки.

За словами Володимира Хомка, нині у місті падає народжуваність. Окрім того, 1200 дітей з районів відвідує освітні заклади Рівного. І якщо запровадити для них плату, у дитсадках з’являться вільні місця для «своїх», тобто для дітей, які зареєстровані в обласному центрі.

Також міський голова зауважив, що

плату за школи і дитсадки для "чужих" не відтерміновували. А на зустрічі з керівництвом Рівненського району лише говорили про доцільність відтермінування.

Але такі рішення має ухвалювати міськрада. Нагадаємо, що вона вирішила запровадити плату за школи, дитсадки і медпослуги з 1 січня 2020 року.  

 Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Знайдено паспорт

Знайдено паспорт на прізвище Єфімчук Анастасія.    

Загублено документи на Войцеховський

Загублено документи на прізвище Войцеховський Віталій. Прохання повернути загублене за винагороду.  

Знайдено ключі

Знайдено  ключі від автомобіля «Хюндай»    

Більше оголошень