Рівненщина долучиться до міжнародного проєкту, в межах якого висадять 1 мільйон дерев у цілому світі

Ми стали частиною рекорду України

Цьогоріч, 10 квітня, у рамках глобального екологічного проєкту «Озеленення планети» планується висадка 1 мільйона дерев за 24 години у всіх куточках світу.

Місією ініціативи на наступні 3 роки є висадка 100 млн дерев по всій планеті і поширення цієї теми серед усіх верств населення, аби змінити екосвідомість людей для шанобливого ставлення до природи, - зауважила ініцаторка проєкту - Ганна Крисюк.

Рівненщина також долучається до Всесвітнього екологічного проєкту, зокрема на території Рівного головною локацією висадки стане парк Шевченка. Там планують висадити нову алею сакур. Восени минулого року на Рівненщині висадили понад 200 тисяч дерев.

Загалом  українці посадили близько 2 млн саджанців, встановивши рекорд України. До дійства планують залучити освітні заклади, підприємства та організації.

Цього року висадки дерев пройдуть не лише в Україні, а й у 100 країнах світу.

Серед них - Сполучені Штати Америки, Китай, Південна Корея. Долучаються всі країни Європи.

Першим ініціативу підтримав очільник області Віталій Коваль, висадивши два дерева калини під стінами Рівненської облдержадміністрації.

Рівненщина - екологічно свідома область. Понад 40% нашої території засаджена 115-ма мільйонами дерев. Тому ми з радістю приймаємо естафету та обов’язково долучимось до міжнародного проєкту. Щоб підтвердити свої слова, разом із ініціаторами проєкту вже сьогодні посадили 2 саджанці калини біля будівлі облдержадміністрації», - розповідає Віталій Коваль.

За його словами, у планах - перевищити попередній результат та висадити ще більше дерев на Рівненщині. Адже з таких важливих ініціатив і починається колективна історія успіху.

Як розповів представник обласного управління лісового господарства Віталій Сухович, лісівники області вже розпочали підготовку ґрунту до висадки. А перед початком акції вони проведуть детальний інструктаж для учасників.

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Загублено AirPods

Сьогодні зранку біля Готелю Мир було загублено AirPods Pro у рожевому чохлі. Прохання повернути за винагороду.  

Знайдено акіту

В районі Басового Кута знайдено собаку породи акіта. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати  

Знайдено коробку зі взуттям

В торговому центрі Ліон, що на продуктовому ринку, знайдено коробку зі взуттям.    

Більше оголошень