Рівненщина пасе задніх? Реакція головного медика краю на Урядовий рейтинг по COVID-19 (ФОТО)

Рівненську ОДА «закинуло» на 17-ту позицію у рейтингу

Кабінет Міністрів України здійснив перевірку обласних державних адміністрацій на предмет виконання рішень Уряду та Прем’єр-міністра України щодо запобігання поширенню на території України COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2

Начальник управління охорони здоров’я Рівненської ОДА Олег Вівсянник

За результатами перевірки склали рейтинг обласних державних адміністрацій, робота яких оцінювалася за п’ятибальною шкалою по семи показниках (про них - нижче). Рівненська ОДА опинилась на 17 місці.

- Якщо провести кореляцію цих показників з епідситуацією на Рівненщині, а ви знаєте, що у нас високі показники захворюваності, то можна чітко сказати, що ми нормально справляємось.

 

Зважаючи на те, який ресурс ми маємо, у нас позитивний результат.

 

Ми справляємось з роботою, є ряд питань, які ми стараємось максимально чітко й оперативно розв’язати, — повідомив очільник обласного управління охорони здоров’я Олег Вівсянник.

Зауважимо, нині на Рівненщині лабораторно підтверджено 2 515 випадків захворювання на коронавірус. З них 177 дітей та 377 медпрацівників. Наразі в інфекційних відділеннях перебуває 160 хворих.

Нагадаємо, урядовий рейтинг складали за показниками, які розділені за двома великими напрямами: виконання доручень Уряду та виконання доручень Прем’єр-міністра.

Зокрема, здійснювався моніторинг виконання таких рішень Уряду — дотримання режиму в’їзду-виїзду з областей, ситуація з забезпеченням обсервації, ситуація в лікарнях стосовно виплат зарплат, соціальний захист під час карантину.

Також здійснюється моніторинг виконання таких рішень Прем’єр-міністра –

відповідність рішень місцевих комісій техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій з рішенням Державної комісії та регіональних комісій ТЕБ та НС, організація та проведення дезінфекційних заходів в регіонах, забезпечення ПЛР тестування населення на коронавірус.

Максимальна оцінка, яку могла отримати область, загалом складала 35 балів. Рівненщина отримала 17 балів із 35.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ліна Захарова

Ліна Захарова

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень