ON-LINE

Рекордна кількість отримувачів субсидії зростає. Чи вплине на соціальні виплати збільшення мінімалки

п'ятниця, 20 січня 2017
Станом на листопад у Рівному понад 60% домогосподарств отримують субсидію

Підвищення мінімальної зарплати не призведе ані до зменшення соціальних виплат, ані до відмов у призначенні субсидій - запевняють в управлінні соцзахисту. Принаймні цього року. Адже при нарахуванні чи призначенні державної допомоги враховують доходи за попередній рік, говорить начальник міського управління соціального захисту населення Віра Мельник:

 

- Субсидії ми призначаємо, то беремо доходи за попередній рік, а там нічого не мінялося. А пільги не залежать від доходів, від доходів залежать тільки пільги категоріям, яким з травня зняли, то в них і так уже залежить все від пенсій. Для всіх соціальних виплат дохід теж береться за попередні 6 місяців або за рік. Швидше за все, поміняють постанови. Я не думаю, що у зв’язку із збільшенням мінімальної зарплати зменшаться видатки на допомоги. Я не думаю, що держава на це піде.

 

Тож, зі слів Віри Мельник, ймовірно, Кабмін вноситиме зміни у постанови, у зв’язку з підвищенням мінімальної зарплати, аби з наступного року не позбавити населення субсидій та іншої державної допомоги.

Варто зауважити, що за даними обласного управління статистики, станом на листопад 2016 року у Рівному субсидії призначили 52-м із 82 –х тисяч домогосподарств, наявних у Рівному. Тобто, більше, ніж 63-м відсоткам рівненських сімей. Середній розмір призначеної субсидії на одне домогосподарство у листопаді 2016-го  склав 996 грн. Таким чином, загальна сума призначених субсидій у січні–листопаді торік становила 20 мільйонів гривень

Водночас, впродовж січня-листопада 2016 року на відшкодування витрат на житлово-комунальні послуги організаціям області, що їх надають, нарахували значно більше бюджетних коштів. На Рівненщині вони перевищували вартість фактично спожитих послуг більш ніж на 119 млн грн.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублено барсетку з документами

    Загублено барсетку з документами на прізвище Кривошеєв. У 51-ій маршрутці. Прохання...
  • Знайдено номерний знак

    В районі Рівнеобленерго знайдено номерний знак ВК 04 53 ВЕ. Власник може звертатися за...
  • Посвідчення водія

    У районі автовокзалу у Рівному знайшли водійське посвідчення на прізвище Дисюк Марк. Забрати...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного