Призовнику присудили дворічний термін обмеження волі за ухилення від служби в армії

На Волині чоловіка засудили до двох років шести місяців обмеження волі за ухилення від призову на військову строкову службу

За повідомленням АрміяInform,

під час досудового слідства було встановлено, що призовник після  проходження військово-лікарської комісії, був визнаним придатним для проходження строкової військової служби.

Втім, у призначений час до Ратнівського центру комплектування і соціальної підтримки не з’явився.

А згодом надав довідку, що він є студентом першого курсу денної форми навчання, нібито засвідчену ректором Запорізької державної інженерної академії.

У суді доведено, що документ є підробкою, а особа не вчиться у цьому вищому навчальному закладі.

За сукупністю кримінальних проступків підсудному призначено покарання у два роки шість місяців обмеження волі із звільненням його відбування з іспитовим терміном у один рік.

Крім того, засудженого суд зобоов’язав з’являтися для реєстрації до уповноваженого органу та заборонив виїжджати за межі України без погодження з уповноваженим органом з питань пробації.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень