Продати Народний дім і на всі гроші купити тролейбуси пропонує міський голова Рівного

Володимир Хомко впевнений, що якби провести референдум, більшість рівнян підтримали б таку ідею

Бо перспектив у цієї будівлі немає, вона - у жахливому стані.

Всім організаціям, які там орендують приміщення, міський голова радить самотужки шукати собі інше місце. А політичним партіям пропонує давати гроші на оренду у будь-якому іншому приміщенні міста з бюджету, але лише тим, хто пройшов у міську раду.

Бо, таким чином, громада висловила їм довіру, говорить Володимир Хомко:

- Ну, наприклад, пройшла «Свобода» цього року – отримає, не в Народному домі, а отримає якусь суму зняти (приміщення, - ред.) будь-де в місті, поки вона (політична партія, - ред.) в міській раді. Ми фінансувати вас припиняємо з того моменту, як ви програли вибори. Все. А 90% людей хай ідуть собі… кудись ідуть, бо вони до нас відношення не мають.

 

І ніхто нічого не робить там, і ніхто кошти не здає, і будинок валиться, і добитися там пуття неможливо. Пересварилися вони всі між собою, один одному винні. І так: або розвалиться цей Народний дім, або зробити референдум у місті Рівному, продати і на всю суму купити тролейбуси. Я запевняю вас, 90% громадян це підтримає.

Між тим, за інформацією міського управління комунальною власністю, у Народному домі є 24 орендарі та 2 суборендарі.

14 з них мають заборгованість за оренду на загальну суму понад 60 тисяч гривень. Борги перед комунальниками перевищують 800 тис. грн.

Між тим, для вивчення можливості відновлення і ремонту Народного дому, днями у міській раді збирали спеціальну робочу групу.

Слідкуй за нашими новинами у  Telegram 

 

Ілона Радзівіл Радіо Трек

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень