ON-LINE

«Проблеми з опаленням, аварійний балкон»: на яку управлінську компанію найчастіше скаржаться рівняни?

вівторок, 23 лютого 2021
Що робити, якщо управлінські компанії бездіяльні?

Найбільше скарг серед усіх управлінських компаній міста надходить на роботу УК «Чистота і порядок». В період морозів мешканці не раз скаржилися на проблеми з опаленням у будинках, за які відповідає саме «ЧІП». А кричущий випадок з аварійним балконом на вулиці Соборній,14 – це приклад повної бездіяльності.

Про це повідомили у Рівненській міській раді.

Звісно, насамперед за свій балкон відповідає власник квартири, але якщо він не в змозі самостійно вирішити це питання, то управлінська компанія була ЗАБОВ’ЯЗАНА зреагувати та демонтувати аварійну балконну плиту.

Вчора був крайній випадок, коли управління ЖКГ та рятувальники ДСНС просто повинні були втрутитися, щоб не допустити надзвичайної ситуації.

Управлінській компанії «Чистота і порядок» виставлять рахунок за демонтаж у максимальних розмірах.

Водночас наголошуємо рівнянам, що вони можуть змінити недобросовісну управлінську компанію на іншу шляхом проведення загальних зборів. Або ж ще один варіант – мешканці можуть створити ОСББ.

 

Також повідомляємо, що, відповідно до Програми підтримки ОСББ у місті Рівному, передбачена можливість компенсації коштів, необхідних для оформлення документів на створення ОСББ, – кажуть у міськраді.

Консультації щодо створення ОСББ рівняни можуть отримати у відділі реформування житлово-комунального господарства виконавчого комітету Рівненської міської ради, контактна особа – начальник відділу Шульга Лариса Анатоліївна, тел. 62-04-69

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено хаскі

    В районі Автовокзалу знайдено хаскі з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання...
  • Знайдено маленького собачку

    Увага тому, хто загубив маленького песика чорного окрасу з нашийником! Його знайшли в районі...
  • Знайдено вівчарку

    На Костромській, 49 знайдено вівчарку з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця,...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ