Повернути пільгову норму споживання газу та збільшити її обсяги вимагають від уряду у Рівному (ФОТО)

Таке обговорювали під час круглого столу в обласній Федерації профспілок

Повернути пільгову норму споживання газу для населення та збільшити її обсяги до 2 тисяч чотирьохсот кубометрів на опалювальний сезон вимагають від Уряду та Нацкомісії, що регулює ціни на комунпослуги, представники Рівненської обласної федерації профспілок.

Сьогодні під час круглого столу представники профспілок напрацювали рекомендації, серед яких також вимога розкрити і оприлюднити методику розрахунків і обґрунтування підвищення тарифів на комунальні послуги та підвищення соцстандартів, говорить керівник Рівненської обласної федерації профспілок  Микола Шершун:

- Реформа заробітної плати, аби те, що було анонсовано – було проголосовано. У нас частка заробітної плати у собівартості продукції складає лишень 7-8 процентів. До прикладу, у Франції, Німеччині цей відсоток складає 28-30. Якби це був такий свідомий підхід роботодавців до формування заробітної плати, або в законодавчому полі це врегулювати, то ми значно зменшили б розрив між багатими і бідними.

 

Серед іншого, Микола Шершун повідомив, що Генеральна тристороння угода, яку в серпні уклали між урядом та профспілками, поки перебуває на розгляді і досі не ухвалена.

Нагадали представники профспілкових організацій і про масштабний пікет, який планують провести під стінами Верховної Ради у день голосування за бюджет на 2017 рік.

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Більше оголошень