Посадовці не вживають заходів для усунення порушень у місцях концентрації ДТП, - поліція (ФОТО)

Відсутність розмітки через безвідповідальність посадовців – одна з причин дорожньо-транспортних пригод у Рівному

У двох особливо небезпечних місцях у Рівному патрульні зафіксували відсутність розмітки. Йдеться про пішохідний перехід біля перехрестя Соборної-Пушкіна, де лише впродовж цього року загинуло троє людей. Ще одне місце без розмітки на пішохідному переході - на вулиці Київській (від перехрестя з вулицею Грабник до вулиці Соломії Крушельницької).

[media=69798]

[media=69799]

В останньому випадку після припису розмітку сьогодні вночі все ж нанесли, проте, знову з порушеннями вимог. За небезпечні умови на дорогах приписи отримали 10 чиновників, повідомив начальник відділу безпеки дорожнього руху управління патрульної поліції Рівного Сергій Коханюк:

- Було складено 13 адмінматеріалів у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, з них три на громадян, які пошкодили дорожнє огородження або забруднили проїжджу частину і десять на посадових осіб. Також притягнуто до відповідальності за те, що у місцях концентрації ДТП не вживаються заходи щодо усунення порушень. Останній випадок – притягнули до відповідальності посадову особу за неналежне утримання ділянки концентрації ДТП, де не нанесли розмітку пішохідного переходу. Зараз там нанесли розмітку, щоправда, не таку як треба.

Там замість червоно-білої розмітки, яку наносять у особливо небезпечних місцях, нанесли білу «зебру». На виконання припису служби мають ще 3 дні, якщо вони не усунуть недоліки - посадових осіб притягатимуть до відповідальності.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень