ON-LINE

Порушень на 300 мільйонів гривень виявили у Службі автомобільних доріг Рівненщини

п'ятниця, 30 березня 2018
Через це скасували закупівлі на ремонт дороги у північних районах області

Порушенням на майже 300 млн грн у сфері закупівель запобігли рівненські аудитори в обласній Службі автомобільних доріг, інформує управління Західного офісу Держаудитслужби у Рівненській області (колишня фінінспекція або КРУ).

За рекомендаціями фахівців Держаудитслужби облавтодор відмінив дві процедури закупівель, очікуваною вартістю 292,6 млн гривень.

Зокрема відмінено процедури закупівель послуг з експлуатаційного утримання та поточного дрібного ремонту автомобільних доріг державного значення в межах Рівненської області протяжністю понад 2 004 км та з поточного середнього ремонту автомобільної дороги КПП «Прикладники» – Зарічне –Дубровиця на ділянці км 7+300 - км 16+900.

Як з’ясували державні аудитори, за двома процедурами закупівель пропозиції учасників не відповідали умовам тендерної документації, а саме:

забезпечення тендерної пропозиції видано фінансовою, а не банківською установою, як це передбачено тендерною документацією; брак інформації про наявність техніки для виконання окремих видів робіт; брак документів щодо наявності працівників відповідної кваліфікації з необхідними знаннями та досвідом.

Також виявлено невідповідність обсягів робіт, включених до технічного завдання, обсягу матеріальних ресурсів, що застосовуються під час виконання робіт, зазначених у тендерній документації.    

Стеж за нашими новинами у  Telegram

 

                                    

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублено документи на прізвище Билень

    Сьогодні, близько 15:00 години, поблизу бізнес-центру готелю «Мир» було...
  • Втрачено чорний рюкзак

    Рюкзак чорного кольору з документами на ім'я Музичук Роман Миколайович втратили у районі...
  • Знайдено посвідчення водія

    Знайдено посвідчення водія, видане на прізвище Корецький Артем.
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного