Порушень на 300 мільйонів гривень виявили у Службі автомобільних доріг Рівненщини

Через це скасували закупівлі на ремонт дороги у північних районах області

Порушенням на майже 300 млн грн у сфері закупівель запобігли рівненські аудитори в обласній Службі автомобільних доріг, інформує управління Західного офісу Держаудитслужби у Рівненській області (колишня фінінспекція або КРУ).

За рекомендаціями фахівців Держаудитслужби облавтодор відмінив дві процедури закупівель, очікуваною вартістю 292,6 млн гривень.

Зокрема відмінено процедури закупівель послуг з експлуатаційного утримання та поточного дрібного ремонту автомобільних доріг державного значення в межах Рівненської області протяжністю понад 2 004 км та з поточного середнього ремонту автомобільної дороги КПП «Прикладники» – Зарічне –Дубровиця на ділянці км 7+300 - км 16+900.

Як з’ясували державні аудитори, за двома процедурами закупівель пропозиції учасників не відповідали умовам тендерної документації, а саме:

забезпечення тендерної пропозиції видано фінансовою, а не банківською установою, як це передбачено тендерною документацією; брак інформації про наявність техніки для виконання окремих видів робіт; брак документів щодо наявності працівників відповідної кваліфікації з необхідними знаннями та досвідом.

Також виявлено невідповідність обсягів робіт, включених до технічного завдання, обсягу матеріальних ресурсів, що застосовуються під час виконання робіт, зазначених у тендерній документації.    

Стеж за нашими новинами у  Telegram

 

                                    

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень