ON-LINE

Понад 600 нових об'єктів – якісне підключення від Рівнегазу

вівторок, 23 лютого 2021
Кожному новому клієнту – супровід менеджера

 

Торік менеджери «Рівнегазу» прийняли 640 заяв на приєднання до газорозподільної мережі з подальшою видачею технічних умов та 573 заяви на реконструкцію.

Впродовж 2020 року «Рівнегаз» уклав 1210 договорів, приєднав до системи газопостачання 650 нових об’єктів. З них – 24 багатоквартирних житлових будинки та 17 комунально-побутових об'єктів.

Процедура приєднання доступна усім жителям Рівненської області. Щоб під'єднатися до газових мереж, споживач повинен звернутися з заявою до 104.ua Клієнтського простору. Тут  з ним працюватиме Персональний менеджер, який допоможе заповнити пакет документів та надалі буде контролювати усі етапи приєднання, координувати роботу фахівців, які працюють над проєктом, інформувати клієнта про стадії виконання робіт.

Пріоритетним завданням нашої компанії є якісне надання послуг нашим клієнтам. У роботі керуємося такими принципами як надійність, відкритість та турбота про людей, тому виконуємо всі роботи у визначений термін. Пропонуємо нашим клієнтам скористатися комплексною послугою приєднання до газорозподільних мереж.

Адже злагодженість процесів зовнішнього та внутрішнього приєднання з індивідуальним підбором обладнання є запорукою безпечної та тривалої експлуатації газових мереж - зауважив директор з капітального будівництва Олексій Юхименко.

З 1 січня 2021 року у Рівненській області вартість приєднання до газових мереж складає від 14 376 грн до 21 408 грн (залежить від типорозміру лічильника і місцевості). Вартість робіт за процедурою стандартного приєднання щороку встановлює НКРЕКП. Про порядок приєднання до газорозподільних мереж можна дізнатися на офіційному сайті  «Рівнегаз» у розділі Як приєднатися до газових мереж

Довідково:

АТ «Рівнегаз» - газорозподільна компанія, що здійснює свою діяльність на території  Рівненської області. Компанія експлуатує 10,2 тис. км газопроводів і забезпечує природним газом 10 міст,  11 селищ міського типу та 600 сіл області.

Клієнтами компанії є понад 265 тис. побутових споживачів області, а також 2,8 тис. підприємств, установ і організацій.

У 2020 році Рівнегаз здійснив доставлення майже 400 млн куб. м газу своїм клієнтам.  

* на правах реклами

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4


КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено хаскі

    В районі Автовокзалу знайдено хаскі з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання...
  • Знайдено маленького собачку

    Увага тому, хто загубив маленького песика чорного окрасу з нашийником! Його знайшли в районі...
  • Знайдено вівчарку

    На Костромській, 49 знайдено вівчарку з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця,...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ