Покращиться секс і робота кишківника: лікар розповів про ПЛЮСИ коронавірусу для організму

Невеликий позитив, але він є

Життя після «корони» є! Про це розповів львівський лікар Тарас Жиравецький.

Медик зауважив, що найлегше відновитись людям молодого віку, адже зазвичай організм ще не обтяжений хронічними захворюваннями.

Короткі поради з практики щасливчикам, які перемогли COVID-19 Тарас Жиравецький написав на своїй сторінці у Фейсбук:

Що робити після того, як перехворів на COVID-19? По-перше, якщо вам до 30 років, ви за 14 днів відновитесь і забудете, що хворіли. Організм розумний і сам відновить себе, мікрофлора у кишківнику після антибіотику також відновиться самостійно за 14 днів без пробіотиків.

Якщо у вас будуть заїди, білий язик, відчуття дискомфорту в роті, висип на статевих органах — не лякайтесь це найймовірніше, кандидоз. Зверніться до сімейного лікаря, щоб він призначив протигрибкові ліки, вони швидко допоможуть. Деколи кандидоз сам зникає до тижня часу.

Які до речі позитиви від прийому антибіотиків?

Якщо ви приймали антибіотики, це могло вплинути позитивно на перебіг гастриту, який часто є викликаний бактерією гелікобактер пілорі. Також, якщо у вас був ієрсініоз, бактерія, яка викликає запалення у кишківнику, ви також можете отримати бонус – зменшення, або повне знищення цієї бактерії і покращення стану роботи кишківника.

Переконаний, що пацієнти, у яких був аутоімунний тиреоїдит до ковіду з високим показником анти ТПО також будуть здивовані, що аналізи можуть покращитись. Бажано повторно здати аналізи на гормони щитоподібної залози та анти ТПО.

У кого був синусит чи гайморит він також може минути.

Для чоловіків приємна новина, антибактерійні препарати можуть пролікувати й простатит, про який вони не здогадувались, що покращить якість статевого життя.

Тому є й позитив, хоч і не великий, але позитив... Звичайно після того, як вірус зникне, залишаться наслідки хвороби.

Що буває найчастіше?

1. Пітливість. Вона може залишатись ще кілька тижнів, особливо при фізичному навантаженні, інколи вночі.
2. Часто буває субфібрильна температура 37,2, яка частіше буває в тих пацієнтів, які є алергіками. Також причиною такої температури може бути активація герпес вірусів на фоні зниження імунітету.
3. Стан апатії і постійної втоми.
4. Повторне запалення легень викликане бактерійними інфекціями, не пов‘язане з коронавірусом, бо організм залишається ослабленим.
5. Загострення геморою, часто буває після тривалого курсу антибактерійних. Рекомендую в такому випадку звернутись до проктолога.
6. Загострення подагри. Часто спостерігаю підняття рівня сечової кислоти. Порадитись з сімейним лікарем стосовно контролю сечової кислоти та дієти.
7. Позитивом є те, що більшість пацієнтів із надмірною вагою таки частіше мають зниження ваги після ковіду.
8. Виникнення тромбозів. Тут завжди потрібно радитись з судинними хірургами.
9. У пацієнтів з цукровим діабетом може бути збільшення рівня глюкози та глікованого гемоглобіну.
10. У вас ще 14-20 днів можуть бути вищі печінкові проби, як наслідок прийому нестероїдних протизапальних.
11. Кашель вас може переслідувати більше місяця і нюх може зникнути на кілька місяців.
12. Головний біль часто триває від початку захворювання до 14-20 дня, нагадує стан як після алкогольного сп‘яніння. Проходить без спеціального лікування, але от зменшити його важко, на жаль.

Тому логічно після захворювання виконати невелике лабораторне обстеження. Мінімум, який я рекомендую, це загальний аналіз крові, реактивний протеїн, феритин, д-димери, алт, аст, ггт, білірубін загальний та прямий, креатинін, сечовина, сечова кислота, залізо, глюкоза.

Усім дякую, що читаєте мої пости, поширюєте і коментуєте.

Разом ми переможемо будь-який вірус, якщо будемо правильно інформовані, не будемо панікувати, не будемо займатись самолікуванням і будемо вчасно звертатись до медиків!

Ще раз дякую колегам за те, що стали щитом, який стримує пандемію і за те, що щохвилини по всій країні Ви продовжуєте життя і не тільки тим у кого був діагностований цей вірус, бо розумію, що інші хвороби нікуди не зникають, а деколи навпаки виходять на перший план.

Вірус не фейк, для тих хто не вірить, будьте обізнані і це спростить вам зустріч з невидимим ворогом і збереже ваші нерви

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Загублено сумку з телефоном

В районі головного корпусу Водного університету загублено чоловічу чорну сумку на пояс з мобільним телефоном. Прохання повернути загублене за винагороду.    

Загублено документи на Романюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Романюк Валерій. Велике прохання повернути документи за винагороду.      

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Більше оголошень