Подружжя, у яких від раку помер маленький син, хоче побудувати сучасний онкоцентр на Рівненщині (ВІДЕО)

Тимоші було всього 7 років

На Рівненщині може з'явитися сучасний онкоцентр. Там лікуватимуть дітей, хворих на лейкоз. Ідея будівництва потужного медзакладу виникла у рівненського подружжя Санько.

Півтора року тому від цієї недуги помер їхній семирічний син Тимофій.

Після непоправної втрати родина створила благодійний фонд та взялася втілювати у життя, здавалось би, нереальну річ, - будівництво лікарні, де рятуватимуть дитячі життя.

Про це повідомляє Радіо ТРЕК з посиланням на Рівне 1.

Тимофій був другою дитиною у родині Санько. У 5-річному віці медики поставили хлопчику невтішний діагноз - рак крові. Розпочалися важкі тижні й місяці лікування. Спочатку в Україні, потім в Білорусі, пізніше родина поїхала в Італію в одну з кращих клінік Європи. Попри усі старання батьків та медиків врятувати хлопчика не вдалося.

Після смерті Тимофійка родина познайомилася із засновниками італійської клініки.

Ці люди 40 років тому, після смерті власної дитини, створили благодійний фонд, а згодом і лікарню, в якій рятують маленьких пацієнтів з усього світу зі страшним діагнозом - лейкоз.

Тож в Україну Юлія та Юрій поверталися з ідеєю створити на Рівненщині щось схоже, аби маленькі українці на теренах своє країни мали гідне лікування, а батьки залишалися батьками, а не шукачами грошей.

Родина Санько створила християнський благодійний фонд "Усмішка Тимоші".

Їхню ідею підтримують усі, хто впродовж двох років допомагав фінансово лікувати Тимофійка.

Нині у групі підтримки чимала кількість людей: архітектори, проєктанти, психологи, медики, представники місцевої влади. Серед них і сімейний лікар Микола Іванюк. Каже, у майбутньому готовий додатково навчатися та ще більше допомагати дітям.

Для будівництва медичного центру допомоги та опіки з дослідження і лікування лейкемії у дітей, шукали особливе місце.

Знайшли його на Гощанщині.

Хочуть зробити як в Італії

Лікування у клініці для дітей буде безкоштовним. Платню медикам планують виплачувати з коштів фонду. Тобто повторити модель створення та існування італійської лікарні. Тамтешні медики попередньо обіцяли ділитися досвідом із українськими спеціалістами.

Однак лише на будівництво лікарні потрібні чималі кошти.

Вони вірять, українці милосердні, усі гуртом зможуть рятувати дитячі життя.

Розповідаючи усьому світу про свою мрію, до справи з-за кордону долучається і діаспора. Юлі і Юрію вже пропонують дороговартісне медичне обладнання, витратні матеріали. Вони ж обіцяють прозору роботу фонду, готові звітувати за усі кошти, отримані від людей, однак визнають без допомоги, удвох не подужають.

Долучитися до будівництва лікарні, де попри все, лунатиме дитячий сміх можете і Ви.

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень