ON-LINE

Податковий рай на Рівненщині: голова ОТГ пропише десятки тисяч людей у себе вдома

середа, 08 травня 2019
Аби збільшити кількість населення

Перший в Україні «податковий рай» створять на Рівненщині. У Млинівській ОТГ на сесії вирішили з 2020 року запровадити найнижчий у нашій державі податок – усього 1%  для підприємців першої та другої групи. 

Це люди, які надають побутові послуги, займаються роздрібною торгівлею, продажем товарів тощо. Нині вони платять по кілька сотень гривень податку, а з одним відсотком платитимуть менше 50 грн.

Тож якомога більшій кількості малих підприємців пропонують прописатися у громаді, аби зекономити. Це вигідно і для ОТГ, розповідає голова Млинівської тергромади Дмитро Левицький:

Для нас це дуже вигідно, адже збільшується інфраструктурна субвенція на одного жителя, а також це зменшує кількість міського населення, відповідно, буде переглянута освітня субвенція.

Цікаво, що всіх підприємців Дмитро Левицький реєструватиме у себе вдома. Він готовий прописати кілька десятків тисяч людей, адже це дозволяє закон.

Можна прописати 20 тисяч, можна 30, а можна й 40. Закон цього не забороняє, санітарних норм таких немає. Йдеться лише про мій будинок. Сподіваюся, що такий віртуальний дах над головою привабить до ОТГ підприємців і населення.

Вдома у голови ОТГ прописалися уже близько 10 людей, і ще чимало домовилися про реєстрацію.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Згубився спанієль

    Вчора, 13 січня, в районі села Обарів згубився спанієль рудого окрасу. Прохання...
  • Загублено ключі від автомобіля

    В районі ринку на Ювілейному, було втрачено ключі Мультилок сірого кольору з брелоком у...
  • Знайдено гаманець

    Знайдено гаманець з картками та студентським квитком на прізвище Андрійчук...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного