Пластикові пакети, світлофори і земля, земля, земля. У Рівному відбудеться сесія міської ради

Це буде уже третє пленарне засідання

Депутати міської ради завтра зберуться на уже третє пленарне засідання сесії. У порядку денному значиться понад пів тисячі питань, частину з яких опрацювали на попередніх двох засіданнях.

Цього ж разу міські обранці мають ухвалити звернення до торгової мережі Рівного щодо заміни пластикових пакетів, альтернативними, зокрема й паперовими. Нагадаємо,  Петиція щодо відмови від використання пакетів набрала на сайті міської ради необхідні 300 голосів для розгляду. Міський голова Володимир Хомко підтримує таку ініціативу, проте каже – рішення міської ради матиме виключно рекомендаційний характер.  

Крім того, депутати прийматимуть у власність міста мережу світлофорів. Міністерство внутрішніх справ збиралося ліквідувати Рівненську філію державного підприємства «Інформ-ресурси», яке утримує світлофори міста, і звернулося до влади міста. Це питання обговорюють ще з 2017 року, тоді міськрада ініціювала перед Кабміном передачу світлофорів у комунальну власність.  Тепер, як повідомив начальник міського управління житлово-комунального господарства Ярослав Сахнюк, є погодження МВС на передачу світлофорів.

Також на сесію винесено найбільше земельних питань пов’язаних з приватизацією, передачею у користування та зміною цільового призначення. Як наприклад на вулиці Поштовій 6, де знаходиться житловий будинок. Його частину планують перебудувати під офісні приміщення з рестораном. Проте, щоб втілити такі наміри, спочатку треба погодження депутатів міської ради про відведення земельної ділянки з зміною цільового призначення землі.

З переліком питаннь, що виносять на сесію міської ради можна ознайомитися тут

Чимало питань буде й щодо надання рівнянам матеріальної допомоги на лікування.  Як працюватимуть депутати у сесійній залі  дізнавайтеся у четвер в ефірі Радіо Трек та на нашому сайті. 

 

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Знайдено посвідчення водія

Знайдено посвідчення водія на прізвище Ярошик Олександр.  

Знайдено паспорт

Знайдено паспорт на прізвище Єфімчук Анастасія.    

Загублено документи на Войцеховський

Загублено документи на прізвище Войцеховський Віталій. Прохання повернути загублене за винагороду.  

Більше оголошень