Правоохоронці вилучили понад 10 тонн фальсифікованого прального порошку (ФОТО)

Майно арештоване

[media=70561]

Рівненські правоохоронці спільно з колегами з Луцька припинили діяльність чергового підпільного цеху в Луцьку, у якому виготовлялися фальсифіковані пральні порошки під ім’ям відомих світових брендів. Виготовлені з дешевої сировини «брендові» товари мали реалізувати через мережу Інтернет по всій території України, повідомляє прокуратура Рівненської області:

- За результатами проведеного обшуку вилучено понад 10 тон сировини для виготовлення фальсифікату, а також обладнання для фасування, пристрої для запаювання упаковок, тару. Як повідомив керівник Рівненської місцевої прокуратури Володимир Самардак, це вже третій підпільний цех з виробництва контрафактних миючих засобів, організований групою осіб з Луцька, діяльність якого задокументовано та припинено рівненськими правоохоронцями протягом 2016 року.

 

У межах зазначеного кримінального провадження, починаючи з квітня поточного року, всього виявлено та вилучено понад 30 тон фальсифікованої продукції, 2 транспортних засоби, різноманітне обладнання.

[media=70560]

Востаннє обшуки проводилися тиждень тому.

Триває досудове розслідування.

 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень