Правоохоронці вилучили понад 10 тонн фальсифікованого прального порошку (ФОТО)

Майно арештоване

Рівненські правоохоронці спільно з колегами з Луцька припинили діяльність чергового підпільного цеху в Луцьку, у якому виготовлялися фальсифіковані пральні порошки під ім’ям відомих світових брендів. Виготовлені з дешевої сировини «брендові» товари мали реалізувати через мережу Інтернет по всій території України, повідомляє прокуратура Рівненської області:

- За результатами проведеного обшуку вилучено понад 10 тон сировини для виготовлення фальсифікату, а також обладнання для фасування, пристрої для запаювання упаковок, тару. Як повідомив керівник Рівненської місцевої прокуратури Володимир Самардак, це вже третій підпільний цех з виробництва контрафактних миючих засобів, організований групою осіб з Луцька, діяльність якого задокументовано та припинено рівненськими правоохоронцями протягом 2016 року.

 

У межах зазначеного кримінального провадження, починаючи з квітня поточного року, всього виявлено та вилучено понад 30 тон фальсифікованої продукції, 2 транспортних засоби, різноманітне обладнання.

Востаннє обшуки проводилися тиждень тому.

Триває досудове розслідування.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Більше оголошень