ON-LINE

Під Верховною Радою рівняни «розпинають» футболки, бо депутати не голосують (ФОТО)

понеділок, 10 липня 2017
На футболках - імена загиблих пацієнтів

Представники БО «Мережа 100 відсотків життя Рівне» під стінами Верховної Ради поставили пам’ятник жертвам медичного популізму, вимагаючи таким чином від нардепів проголосувати законопроекти з медичної реформи до парламентських канікул, які розпочнуться з 14 липня. Про це організація повідомляє на своєму сайті:

Аби реформу не відклали знову, активісти сьогодні розставили символічні хрести із розіп’ятими на них футболками з іменами померлих людей, які так і не дочекалися лікування чи стали жертвою лікарської помилки.

Акцію назвали «Пам’ятник жертвам медичного популізму».  Депутатам нагадують про екстрену необхідність запуску медичної реформи, адже щодня в Україні помирає близько 1600 людей через недостатнє лікування, 400 з яких можна було б врятувати через підвищення якості медичних послуг, розповідає керівник «Мережі 100% життя Рівне» Юрій Лазаревич:

Ми втомилися від того, що нардепи продовжують саботувати медичну реформу. Можливо, їм від її проведення лише зайвий клопіт, адже не секрет, що корупція в медицині та непрозора система фінансування галузі наповнює кишені окремих обранців, але ми продовжуємо боротьбу, бо від цього залежать людські життя.

Якщо депутати не проголосують за медичну реформу, активісти погрожують посилити заходи впливу на бездіяльність політиків.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублено документи на прізвище Билень

    Сьогодні, близько 15:00 години, поблизу бізнес-центру готелю «Мир» було...
  • Втрачено чорний рюкзак

    Рюкзак чорного кольору з документами на ім'я Музичук Роман Миколайович втратили у районі...
  • Знайдено посвідчення водія

    Знайдено посвідчення водія, видане на прізвище Корецький Артем.
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного