Під час спалаху кору в Квасилові три десятки дітей мали «несправжні» щеплення

Лікарів, які ставили підписи, звільнятимуть

Одна з проблем спалаху кору на Рівненщині – несправжні щеплення. Йдеться про дітей, у чиїх картах щеплень записано вакцинування в рік і шість років. Однак насправді їх не щеплювали. Медики просто поставили підписи, де необхідно. Найяскравішим таким випадком був спалах кору в Квасилові, розповідає завідувач епідвідділом Рівненського лабораторного центру Віктор Мороз:

В нас такий випадок був у Квасилові, де дуже великий спалах кору. Найбільше випадків кору у Рівненському районі. І там школа-ліцей була – там 86 дітей захворіли на кір. З них понад 40 були щеплені. Потім ми говорили з цими батьками, і вони щиро зізнались, що їхні діти не були щеплені – їм просто записали.

Начальник управління охорони здоров’я Рівного Віктор Іськів каже, що таких медиків одразу звільнятимуть.

Тим паче в законі за це передбачена відповідальність – тут може бути й факт хабара, й халатності, тощо. Тобто покарання загрожує доволі серйозне.

Однак виявити такі випадки неможливо, кажуть фахівці. Лише у разі, якщо сторони самі зізнаються  у скоєному. Нагадаємо, що у Рівному дітей не пускатимуть до школи, якщо вони не вакциновані.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень