Першокласницю Дашу виставили за двері, бо мама не здала гроші на «фонд класу» (ВІДЕО)

Дівчинку не пустили до Святого Миколая

Скрін з відео: Даша

Сталося це у Голубівській школі на Дніпропетровщині.

Вчителька виставила шестирічну ученицю за двері ще до закінчення уроків, поки в класі тривало святкування Дня святого Миколая для її однокласників.

У школі розповіли, що День святого Миколая у школі влаштували коштом внесків із так званого «фонду класу».

Раніше батьки дівчинки постійно здавали гроші на потреби класу та школи, однак на свято не здали, оскільки попередніх внесків мало вистачити й на День святого Миколая.

Скрін з відео: мама дівчинки

Даша мені сказала, вона була в коридорі, і хотіла зайти в клас, але зайти вже не змогла, тому що в клас уже зайшов святий Миколай і двері були закриті. Учителька просто вирішила залишити її на вчителя фізкультури, – розповіла мама першокласниці Євгенія Гудемович.

Мати дівчинки поскаржилася до місцевого відділу освіти, бо вчителька і директор від конфлікту відсторонилися.

Навіщо вивела із класу дитину, батьки Даші від вчительки так і не почули. 

Я не маю права нічого вам говорити, єдине скажу: я ні в чому не винна. Я не виставляла. Не треба мене питати, до побачення, – сказала вчителька першого класу Світлана Булава.

Скрін з відео

А директор навчального закладу зауважив, що будь-які «фонди класу» у школі заборонені. За його словами, усі школярі отримали подарунки, куплені коштом територіальної громади. А у першому класі Голубівської школи батьки влаштували ще й окремий концерт.

Тут був запрошений Миколайчик святий, зі сторони, виходить. При ньому були та медична книжка, допуск, маска, ну, як потрібно, все за рекомендаціями.

 

І от на цього Миколайчика, вони ж відмовилися від нього. Це була особиста ініціатива батьків поза школою, – розповів директор школи Сергій Сторожук.

Нині у конфлікті розбирається спеціально створена комісія. Тим часом у відділі освіти територіальної громади розповіли, що вчительці загрожує догана. 

Повертатися до школи після того, як її виставили за двері, першокласниця Даша вже не хоче. Батьки в розпачі, адже перевести дитину до іншого закладу не можуть. Голубівська школа – одна на кілька сіл.

Джерело: 5 канал

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень