ON-LINE

Овни втілять сміливі ідеї, а Леви стануть хвальками: гороскоп на 11 грудня

вівторок, 10 грудня 2019

ОВНИ

Можете сміливо озвучувати усі свої ідеї. Навіть найсміливіші. Цього дня знайдуться люди, які допоможуть вам їх реалізувати.

ТЕЛЬЦІ

Цей день позитивний і негативний одночасно. Намагайтеся не приймати поспішних рішень, аби згодом не шкодувати. Також вас чекає якась дуже позитивна новина, пов’язана з особистим життям.

БЛИЗНЮКИ

Можлива підвищена емоційність та вразливість. Тому, вам краще відмовитися від серйозних справ і зайнятися рутинною роботою.

РАКИ

Вам краще не починати чогось нового та глобального, а швидко завершити те, чим ви займаєтеся зараз. Зорі радять більше уваги приділяти відпочинку та правильному харчуванню.

ЛЕВИ

У вас може виникнути бажання похвалитися, перебільшивши свої досягнення. Зупиніться і вчасно замовкніть, якщо відчуєте щось подібне, бо можете наговорити зайвого.

ДІВИ

Внесіть конкретику у всі ваші стосунки й вам одразу стане легше жити. Але, схоже, ви ще й самі не розібралися, чого хочете від людей, які вас оточують.

ТЕРЕЗИ

Цього дня можуть виникнути проблеми, пов’язані з вашими близькими. Але є велика ймовірність їхнього швидкого та успішного вирішення.

СКОРПІОНИ

Старі джерела доходів можуть втратити надійність, тому зараз краще економити. Зорі запевняють, що найближчим часом ваша фінансова ситуація вирівняється.

СТРІЛЬЦІ

День вдалий для торгівлі, судових справ, переїзду або відрядження. Але у той же час, можливе загострення хронічних захворювань. Бережіть себе!

КОЗЕРОГИ

У вас може з'явитися підвищена зарозумілість - намагайтеся уникнути цього. День краще провести у спокійній обстановці за звичними справами.

ВОДОЛІЇ

Будь-які бюрократичні питання вирішаться на диво легко. Різні подорожі та відрядження також пройдуть без особливих негативних пригод.

РИБИ

Уникайте суєти. Активність буде просто втратою сил. Вам необхідно контролювати свої емоції, щоб не наробити собі проблем.

Теги: гороскоп

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено номерний знак

    Знайдено номерний знак ВК 47-47 АІ. Відтак, якщо Ви власник цього номеру,...
  • Загубилася собака

    У селі Олександрія неподалік дитячих таборів (це вулиця Свято-Преображенська) загубилася...
  • Загублено паспорт

    В районі 12 школи загублено паспорт на прізвище Цюрик Дмитро. Телефонувати за номером: ...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного