ON-LINE

Лауреат премії ім. Уласа Самчука у Рівному. ФОТО

п'ятниця, 19 лютого 2016
Керівник управління культури міста виклав ексклюзивне фото

Як ми повідомляли, у Рівному визначили переможця міської літературної премії імені Уласа Самчука. Із семи книг-претендентів в ході таємного голосування найбільше голосів набрала книга Ірини Одерако «Від світанку і до вічності».

Премія є персональною, присуджується авторові один раз за життя. Лауреат отримує диплом, спеціальний нагрудний знак «Лауреат премії ім. Уласа Самчука» та грошову винагороду у розмірі п’яти тисяч гривень.

Цьогорічний переможець, 34-річна письменниця, вихованка народного літературного об’єднання «Поетарх», лауреатка премії імені Михайла Дубова, член Національної Спілки письменників України. Cоціально-побутовий роман «Від світанку до вічності» - це перший її великий твір.

Керівник міського управління культури Тарас Максименко виклав сьогодні у себе на сторінці фото з нагородження, супроводивши його таким текстом:

Ось вона - цьогорічний лауреат щорічної літературної премії ім. Уласа Самчука - Ірина Одерако. Разом з міським головою Khomko Volodymyr, Євгеном Шморгуном, Галиною Кульчинською, Катериною Сичик, Петром Велесиком.

Вітаємо переможницю!

Ось вона - цьогорічний лауреат щорічної літературної премії ім. Уласа Самчука - Ірина Одерако. Разом з міським головою...

Опубліковано тарасом максименком 19 лютого 2016 р.

 

 

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено паспорт на прізвище Бережняк

    На вул. Григорія Сковороди знайдено паспорт на прізвище Бережняк Роман.
  • Втрачено барсетку з документами

    Втрачено барсетку з документами на ім'я Скорик Руслан. За винагороду.
  • Загублено посвідчення водія на прізвище Бакай

    У Рівному було загублено посвідчення водія на прізвище Бакай Юрій. Прохання повернути за...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного