Лауреат премії ім. Уласа Самчука у Рівному. ФОТО

Керівник управління культури міста виклав ексклюзивне фото

Як ми повідомляли, у Рівному визначили переможця міської літературної премії імені Уласа Самчука. Із семи книг-претендентів в ході таємного голосування найбільше голосів набрала книга Ірини Одерако «Від світанку і до вічності».

Премія є персональною, присуджується авторові один раз за життя. Лауреат отримує диплом, спеціальний нагрудний знак «Лауреат премії ім. Уласа Самчука» та грошову винагороду у розмірі п’яти тисяч гривень.

Цьогорічний переможець, 34-річна письменниця, вихованка народного літературного об’єднання «Поетарх», лауреатка премії імені Михайла Дубова, член Національної Спілки письменників України. Cоціально-побутовий роман «Від світанку до вічності» - це перший її великий твір.

Керівник міського управління культури Тарас Максименко виклав сьогодні у себе на сторінці фото з нагородження, супроводивши його таким текстом:

Ось вона - цьогорічний лауреат щорічної літературної премії ім. Уласа Самчука - Ірина Одерако. Разом з міським головою Khomko Volodymyr, Євгеном Шморгуном, Галиною Кульчинською, Катериною Сичик, Петром Велесиком.

Вітаємо переможницю!

Ось вона - цьогорічний лауреат щорічної літературної премії ім. Уласа Самчука - Ірина Одерако. Разом з міським головою...

Опубліковано тарасом максименком 19 лютого 2016 р.

 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Микола Кульчинський

Микола Кульчинський

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень