Одна з найдорожчих вакцин від кору у Рівному безкоштовна

Від кору у поліклініках Рівного вакцинують безкоштовно і дорослих і дітей. На цьому наголосив начальник міського управління охорони здоров’я Віктор Іськів, спростувавши інформацію, яка надійшла до нього про те, що за щеплення треба платити. Бельгійських вакцин у центрах ПМСД Рівного достатньо, говорить Віктор Іськів:

- КПК (ця що від кору) - це бельгійська вакцина. Дозволено міністерством охорони здоров’я і дорослим, і дітям її колоти. Проблем немає, вона безкоштовна, є в кожному нашому центрі ПМСД. Тому що десь перед Новим роком до мене дійшла інформація, що хтось сказав, що вакцина платна. Це неправда.

 

​Єдине, якщо хочуть якийсь інший тип вакцини - тоді так,  треба в аптеці її купити і тоді приносити і колоти. Але сенсу цього робити немає, тому що це дійсно одна з найдорожчих і хороших вакцин.   

Так само не варто боятися дорослим вакцини АДП - від дифтерії і правцю, попри її індійське походження, запевняє Віктор Іськів. Адже торік сам її випробував.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень