Одна з найдорожчих вакцин від кору у Рівному безкоштовна

Від кору у поліклініках Рівного вакцинують безкоштовно і дорослих і дітей. На цьому наголосив начальник міського управління охорони здоров’я Віктор Іськів, спростувавши інформацію, яка надійшла до нього про те, що за щеплення треба платити. Бельгійських вакцин у центрах ПМСД Рівного достатньо, говорить Віктор Іськів:

- КПК (ця що від кору) - це бельгійська вакцина. Дозволено міністерством охорони здоров’я і дорослим, і дітям її колоти. Проблем немає, вона безкоштовна, є в кожному нашому центрі ПМСД. Тому що десь перед Новим роком до мене дійшла інформація, що хтось сказав, що вакцина платна. Це неправда.

 

​Єдине, якщо хочуть якийсь інший тип вакцини - тоді так,  треба в аптеці її купити і тоді приносити і колоти. Але сенсу цього робити немає, тому що це дійсно одна з найдорожчих і хороших вакцин.   

Так само не варто боятися дорослим вакцини АДП - від дифтерії і правцю, попри її індійське походження, запевняє Віктор Іськів. Адже торік сам її випробував.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень