Ні доріг, ні дахів: у Рівному під загрозою зриву всі капітальні ремонти

Через зарплати будівельникам

Адже нині середня заробітна плата працівників будівельних підрядників, які здійснюють будівництво або капітальний ремонт у місті за кошти місцевого бюджету, становить 3 400 гривень. Однак, керівники підприємств скаржаться, що люди відмовляються працювати за такі гроші. До того ж, в інших обласних центрах середню зарплату вже підняли.

Тож профільні управління звернулися до бюджетної комісії з проханням підняти середню зарплату до 5 300 гривень.

Втім, у членів комісії виникли певні претензії до рішення. Зокрема депутат Рівнеради Олександр Довжаниця зазначив, що бюджет на цей рік вже сформований, і грошей, аби покрити різницю, нині немає. До того ж, як відзначив заступник начальника управління ЖКГ Володимир Лапюк, після підняття зарплат вартість капітальних ремонтів зросте в середньому на 15-20%.

Однак, заступник міського голови Сергій Васильчук говорить, що компенсувати дірку в бюджеті можна буде на етапі закупівель:

По процедурі закупівель ціна може спуститися на 15, 20, 30%. Ми зараз з вами цього не спрогнозуємо. Великих втрат для бюджету ми тут не бачимо, абсолютно.

Адже в разі того, якщо це рішення не затвердять, місто може залишитися без капітальних ремонтів. Бо підрядники відзначають, що не працюватимуть собі у збиток.

Тож це рішення члени бюджетної комісії все ж підтримали, однак для його виконання потрібне відповідне рішення сесії.

До слова, засідання сесії Рівненської міської ради відбудеться 29 березня.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень