«Не треба підліткового піжонства, що ніякого вірусу не існує. Хто найбільше сміється, той потім важче хворіє», - відомий рівненський лікар

Ліків немає, антибіотики не діють

Відомий рівненський лікар Павло Сільковський, який був співавтором наказу Міністерства охорони здоров'я про відкриті реанімації, пояснив, чому більшість хворих на COVID-19 видужують, якщо вакцини від цього вірусу немає, противірусні пігулки, які п‘ють люди, не мають доведеної ефективності, а антибіотики на вірус не діють.

Тому що в організмі є імунна система - ефективна в боротьбі проти вірусів, як ніхто і ніщо інше. І якщо у вас п‘ятий чи десятий день температура, то це не значить, що віруси роблять, що хочуть, а організм чекає, коли йому почнуть призначати черговий антибіотик.


В цей самий час, коли ви думаєте, що вже капець і приїхали, імунна система тихенько, системно і методично підчищає ворогів вашого життя. І наводить порядок. І коли на 12-й чи 15-й день вам стає краще і ви дякуєте третьому чи п‘ятому антибіотику за допомогу, імунна система скромно стоїть в стороні і кліпає очима, мовляв, ладно, нехай і так, - пише Павло Сільковський на Facebook.

І все ж лікар закликає не панікувати, а дотримуватися розумних правил захисту. Адже є люди, які мають проблеми з імунним статусом, і їм потрібно бути обережними.

Не потрібно паніки, але й не потрібно цього підліткового піжонства, типу це все брехня і ніякого вірусу не існує.


Практика показує, що хто найбільше сміється, той чомусь потім важче хворіє, - пише також лікар.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень