Найбільша загроза – стихійна торгівля: Хомко про відкриття ринків і ЖОРСТКІ ПРАВИЛА

Чотири ринки почнуть працювати у п’ятницю

Продовольчим ринкам Рівного дозволили працювати. Вони можуть починати свою роботу вже з першого травня.

Однак перед цим готовність торговищ має оглянути поліція та Держпродспоживслужба (в т.ч Служба з безпечності харчових продуктів). Пройти перевірку та почати роботу готові чотири ринки, говорить міський голова Рівного Володимир Хомко:

Три служби перевіряють, що ринок дійсно готовий і всі вимоги дотримані, які передбачені Кабінетом міністрів, і дають дозвіл на відкриття.

 

Чотири ринки готові завтра запросити до себе комісії і почати працювати: це ринок «Дикого», продовольчий «Центральний», ринок «Андріївський» і «Сіті».

Ринок «Сагайдачний» готовий до перевірки не раніше четвертого числа, «Моріон» не раніше 5-го, а «Ювілейний» лише після 6-го, каже міський голова.

Нагадаємо, що торгові місця на ринках мають проходити постійну дезінфекцію, а на 10-ти квадратних метрах не може бути більше одного покупця.

Входи і виходи контролюватиме охорона, а дотримання вимог поліція, говорить Володимир Хомко:

Будуть контролюватися входи на ринок – це охорона ринку. На кожному ринку буде контрольна група з поліції та громадських формувань. Найбільшою проблемою, на мою думку, буде несанкціонована торгівля. Якщо ми будемо бачити несанкціоновану торгівлю біля ринку – ринок буде закритий.  

Найбільшу проблему вочевидь буде несанкціонована проблема, якщо ми будемо бачити несанкціоновану торгівлю біля ринку – ринок буде закритий.  

Коли відкриються речові торговища – невідомо.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень