Нардеп Волошин заявив, що «Україна не має суверенітету і не зможе повернути собі Крим»

Це викликало гнівний осуд в Раді

У п'ятницю, 17 липня, народний депутат від фракції ОПЗЖ Олег Волошин, виступаючи з трибуни Верховної Ради, заявив про відсутність у України суверенітету.

Таку заяву було зроблено під час розгляду проєкту постанови про визнання нелегітимним голосування за поправки до Конституції РФ в Криму.

«Я вчора спеціально не прийшов на урочисті збори (з приводу 30-ї річниці Декларації про державний суверенітет України. – Ред.), тому що нічого відзначати – суверенітет повністю віддано зовнішньому управлінню. Країна, яка не має суверенітету, не може відновити суверенітет над українським Кримом», – сказав Волошин.

Натисніть плей, щоб почути заяву Волошина

Після його слів в Раді почали скандувати «Ганьба!». Зі свого боку спікер парламенту Дмитро Разумков зазначив, що порушувати в залі засідань питання, які ставлять під сумнів суверенітет і незалежність України, неприпустимо.

«Я звертаюся до всіх у цьому залі. Ми вчора з вами святкували річницю Декларації про державний суверенітет.


І давайте в цьому залі ніколи не будуть порушуватися питання, які хоч якось під сумнів ставитимуть незалежність, державний суверенітет, свободу і територіальну цілісність нашої держави», – підкреслив він.

Після перерви народні депутати фракцій «Європейська солідарність», «Голос» і «Слуга народу», а також депутатських груп «Партія «За майбутнє» і «Довіра» зажадали від Разумкова направити запити в правоохоронні органи з метою перевірки висловлювань Волошина.

«Щойно ми стали свідками плювка представника п'ятої колони в українському парламенті в тисячолітню історію України.


Плювок, який був здійснений у пам'ять мільйонів українців, які загинули в боротьбі за незалежність України, які поневірялися по таборах, по тюрмах, по психіатричних лікарнях», – заявив співголова групи «Партія «За майбутнє» Тарас Батенко в оточенні інших депутатів.

Його підтримав у Facebook нардеп від «ЄС» Володимир Ар'єв, який зажадав відкрити щодо Волошина кримінальне провадження.

«Якщо СБУ не відкриє проти цього непотребу кримінальне провадження, у нас немає СБУ. Чиста 110 стаття ККУ (Посягання на територіальну цілісність і недоторканність України, – Ред.).


І краще б він сам склав повноваження після цього. Добровільно», – написав він.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Микола Кульчинський

Микола Кульчинський

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень