НАН прогнозує спад заражень на COVID-19 в Україні ще до Нового Року (ТАБЛИЦЯ)

Локдауну не буде?

[media=209624]

Національна академія наук України прогнозує спадання захворюваності на коронавірус в країні до кінця грудня. За одним з прогнозом НАН, станом на 28 грудня буде трохи більше 2 тисяч нових випадків в день.

Прогноз був опублікований на сайті НАН України.

Статистична модель Facebook Prophet показує, що захворюваність на коронавірус в Україні буде зменшуватися впродовж двох тижнів. НАН прогнозує, що 28 грудня кількість нових випадків за добу буде близько 2356.

«Стрімке зниження прогнозованих значень кількості нових хворих, на жаль, не дає впевненості у тому, що така динаміка збережеться ще декілька тижнів, оскільки ряд спостережень є надто малим для таких прогнозів, тому рекомендується використовувати зроблений прогноз обережно», - наголосили в НАН.

Таблиця збільшується

Крім того, компартментна модель SEIR-U також прогнозує зниження захворюваності, але не таке різке. Так, станом на 28 грудня в країні, згідно з цим прогнозом, буде зафіксовано 7552 випадки коронавірусу.

«Слід зазначити, що похибка передбачень значно зростає зі збільшенням інтервалу прогнозування, тому до отриманих результатів необхідно ставитись обережно», - зазначили в НАН.

Нагадаємо, за минулу добу (13 грудня) в Україні зафіксували близько 6,5 тисяч нових випадків коронавірусу.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Микола Кульчинський

Микола Кульчинський

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень