«Нам ще канабісу не вистачало для повного «щастя» в країні, де війна і пандемія», — Олександр Третяк розкритикував 5 питань Зеленського

Олександр Третяк дав інтерв’ю для Радіо Трек, розповів про «брудні» технології опонентів, плани на посаді міського голови і оцінив опитування, яке збирається проводити Зеленський у день виборів.

Нагадаємо, Олександр Третяк балотується на посаду міського голови Рівного від «Європейської солідарності»: 

Я вважаю, що на сьогодні партія «Європейська солідарність» — це єдина сильна партія, яка може захистити українські інтереси, — каже Олександр Третяк.

Олександр Третяк

Олександр Третяк — молодий політик, йому 34 роки. Отож журналісти запитували його враження від його перших виборів, адже кампанія виявилась складна для усіх.

Ця кампанія, як і прогнозували, стає однією з найскладніших і брудних щодо мене особисто і команди «Європейської солідарності» загалом.

Багато нашої агітації було понищено на замовлення.

 

Останні 2 тижні майже кожен ранок починався в нашому штабі із підрахунків збитків та кількості порізаних і вкрадених банерів. Днями поліція впіймала чотирьох зловмисників на гарячому.

 

Або вчора був спланований інформаційний вкид «чорнухи» в одну з напевне куплених вайбер-груп. Нібито не існує навчального закладу, який я очолюю, або що Петро Порошенко мене не підтримав. 

 

То це відверта брехня, яка видає істерику конкурентів, — сказав Олександр Третяк.

Сам Олександр Третяк свою кампанію провів серед людей. Його часто могли бачити рівняни і спілкувались біля наметів в центрі міста чи на мікрорайонах.

Я наймолодший з-поміж усіх кандидатів, що балотуються на міського голову. Вільно розмовляю англійською, вчив польську та німецьку. В мене найпотужніша команда, яка буде представлена в раді.

 

Я не був при владі раніше, не заплямований корупційними скандалами і сумнівними зв’язками — це моя важлива відмінність від інших, — відповів Третяк на питання про те, чим відрізняється від опонентів.

Також Олександр Третяк не був представником структур, які працюють з державними коштами, а отже свою діяльність та ініціативи реалізовував як волонтер та громадський активіст.

Стиль мого життя — це волонтерство. 

З 2014 року на сході України пройшов всі «гарячі точки» в зоні АТО, довелось побувати там з оптикою, бронежилетами, захисними шоломами.
 

Був період, коли ми допомагали медикам. 

Наприклад, під час карантину ініціював акцію «Підвези медика» - організували з волонтерами підвіз медиків до роботи на власних авто, - говорить Олександр Третяк.

[media=202908][media=202909]

А на питання про перші кроки на посаді міського голови, якщо виграє, відповів:

Якщо ми ідемо до лікаря, то перш за все він зробить вам діагностику, щоб визначити, що саме лікувати.

Пріоритетом для нас є сфера охорони здоров’я і забезпечення заходів для протидії covid-19. Тому зокрема одним із перших рішень нашої команди є аудит коштів, ресурсів і перерозподіл їх на заклади охорони здоров’я та на підтримку медиків.

Адже ми наближаємось до другої хвилі пандемії і зараз лікарі знову почуваються незахищеними.


Далі ми говоримо про транспорт і логістику — необхідно створити нову транспортну модель міста, бо вона в нас просто хаотична.

Ми хочемо врахувати інтереси жителів населених пунктів, які навколо Рівного.

 

Також моя команда буде говорити про наповнення бюджету, адже щоб витрачати гроші на проєкти розвитку — їх спочатку треба заробити. І не лише коштом податків підприємців, — відповів Олександр Третяк.

Наприкінці ефіру Олександр Третяк прокоментував опитування, яке на виході з виборчих дільниць хоче проводити Олександр Зеленський. 

Нагадаємо, вони стосуються: довічного ув'язнення за корупцію, створення вільної економічної зони на окупованій частині Донбасу, скорочення кількості народних депутатів до 300, легалізації канабісу в медичних цілях, використання Будапештського меморандуму для відновлення територіальної цілісності України.

Це технологія, що б мобілізувати своїх виборців і стимулювати рейтинг «Слуг Народу», який падає.

 

Суть питань, які там закладені — це абсолютна нісенітниця.

 

Ніби нам ще канабісу не вистачало для повного «щастя» в країні, де йде війна, де боротьба з пандемією і купа інших проблем. 

 

А питання щодо Будапештського меморандуму може бути підготовкою до злиття з Росією, — вважає Олександр Третяк.

* на правах політичної реклами

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень