На якому місці серед голів ОДА за кількістю грошей рівненський Олексій Муляренко

Лідером за кількістю грошей на банківському рахунку і в готівці став голова Миколаївської облдержадміністрації Олексій Савченко

[media=74325]

Олексій Муляренко

На рахунку у голови Миколаївської ОДА Олексія Савченка, за інформацією "Слово і діло", - понад 255 мільйонів гривень. На другому місці - губернатор Волині Володимир Гунчик з понад 14 мільйонами гривень на банківському рахунку. На третьому місці - голова Дніпропетровської голови ОДА Валентин Резніченко - майже 8 мільйонів гривень. 

Рівненський губернатор Олексій Муляренко не задекларував грошей на банківських рахунках.

[media=74321]

У готівці найбільше грошей у того ж Олексія Савченка - голови Миколаївської ОДА: 114,5 мільйона гривень. На другому місці за кількістю готівки - губернатор Чернігівської області Валерій Кулініч з понад 24 мільйонами. Третє місце - у голови Дніпропетровської ОДА Валентина Резніченка: майже 22 мільйони гривень. 

Рівненський губернатор Олексій Муляренко за кількістю готівки cеред своїх колег - на дев'ятому місці. У нього та членів його родини - понад 5,7 мільйона гривень.  

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень