На відпочинок і оздоровлення дітей на Рівненщині витратять понад 5 млн грн

Федерація професійних спілок області розпочала підготовку до дитячого оздоровлення влітку 2016 року. Напередодні відбулося розширене засідання координаційної ради з питань оздоровлення дітей при Федерації професійних спілок області.

За словами голова Федерації професійних спілок області Миколи Шершуна, з метою здешевлення вартості путівки необхідно вирішити питання надання пільг дитячим оздоровчим закладам на сплату комунальних послуг, оплату оренди за землю, енергоносіїв.

За словами заступника голови Рівненської обласної ради Олексія Бучинського, з обласного бюджету для оздоровлення та відпочинку дітей соціально незахищених категорій передбачено кошти в сумі 5 млн 249 тис. 300 гривень. Також він запропонував при внесенні змін до місцевих бюджетів на 2016 рік у бюджетах районів та міст обласного підпорядкування передбачити кошти на оздоровлення та відпочинок дітей в стаціонарних закладах у розмірі не менше 199,0 тис. гривень.

Як і торік, на Рівненщині в першу чергу забезпечуватимуть оздоровлення дітей учасників АТО, дітей, чиї батьки були поранені або загинули під час перебування на Сході України, дітей-інвалідів, сиріт, напівсиріт тощо.

Під час засідання також підняли питання недопущення перепрофілювання та закриття дитячих оздоровниць, та вимагати внесення змін до законодавства України в частині відновлення фінансування оздоровлення дітей.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Знайдено коробку зі взуттям

В торговому центрі Ліон, що на продуктовому ринку, знайдено коробку зі взуттям.    

Знайдено техпаспорт

Знайдено техпаспорт на автомобіль «Мазда». Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Знайдено цуценя

В районі Боярки  знайдено цуценя чорного окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.    

Більше оголошень