Гучний скандал на російському каналі: Путіну обрізало пів голови під час новорічного привітання (ФОТО/ВІДЕО)

Канал навіть змушений був вибачатися та пояснювати, чому ж так сталося

На калінінградському телеканалі "Каскад" під час трансляції новорічного привітання президента Росії Володимира Путіна йому обрізало пів голови: на екрані було видно лише частину обличчя.

Телеканал пояснив це технічним збоєм і пообіцяв покарати винних, йдеться у заяві на сайті. 

"Каскад" перепросив за те, що сталося, а також пояснив інцидент. Повідомдяється, що це пов'язано з технічним збоєм в обладнанні в ефірній апаратній. На каналі наголосили, що зараз проводять розслідування інциденту, а винні будуть покарані. 

Слід зауважити, що ефірники каналу помітили проблему вже під час показу. Утім, виправити її так і не змогли. Саме тому промову Путіна перервали, не чекаючи її завершення. Замість привітання президента увімкнули музику. 

Після інциденту фото з зображенням обрізаного Путіна активно поширилося у Мережі. До слова, новорічне привітання глави Кремля стало найтривалішим з усіх подібних виступів президента Росії в XXI столітті. Воно тривало шість хвилин. Раніше найтривалішим був виступ у 2013 році - 4 хвилини 30 секунд.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень