На Рівненщині зафіксовано падіння обсягів виробництва промислової продукції

Вони за перше півріччя зменшились на 1%, тоді як в Україні фіксується приріст у 2%

Таку статистику оприлюднили на колегії Рівненської ОДА та пов’язали з падінням виробництва на «Рівнеазоті» та підприємствах у Сарненському районі. Так, керівник Сарненської РДА Ярослав Яковчук пояснив, що спад пов’язаний із припиненням контрактів з Росією. За його словами, близько 70% своєї продукції деякі підприємства до цього літа відправляли саме до країни-агресора. Крім того, були проблеми і з транспортуванням продукції «Укрзалізницею». Також в деяких районах області відбувся і спад валової сільгосппродукції. Про це детальніше розповідає перший заступник голови Рівненської ОДА Юрій Приварський.

– Маємо падіння в Рокитнівському, Костопільському, Демидівському районах. В натуральних показниках ці райони не відіграють настільки значну роль в показнику області. Крім того, маємо райони, які згідно звітності в першому півріччі взагалі не виготовляли тваринної продукції. Це Зарічненський і Володимирецький райони.

Тим часом у Здолбунівському районі за перше півріччя приріст валової продукції сільгосппідприємств також значно зменшився. Як зауважили на колегії ОДА, тенденція є негативною, адже Здолбунівський район є значною мірою аграрним. Таким чином, за перше півріччя виробництво валової продукції у порівнянні з аналогічним періодом минулого року впало майже на 7 відсотків. Також з колегії стало відомо, що найкращий приріст валової продукції у сільгоспсекторі продемонстрував Млинівський район, а найбільші втрати – Володимирецький.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень