На Рівненщині ховають останки двох бійців, загиблих в Іловайському котлі: 21 та 24 років

Вони досі були поховані на кладовищі у Дніпрі

Сьогодні поховали у селі Птича Дубенського району останки тіла солдата Миколи Гуменюка, який загинув у 21 рік під Іловайськом. В.о. Дубенського районного військового комісара Володимир Стрільчук розповів:

Миколу Гуменюка тривалий час вважали безвісти зниклим. Після тривалих пошуків і генетичних експертиз нещодавно встановили, що останки солдата були поховані ще три роки тому у Дніпрі. Їх сьогодні і перепоховали у рідному селі вояка.

Микола Гуменюк

А у Здолбунові у неділю поховають останки бійця Павла Петренка, який загинув у 24-річному віці в один день із Миколою Гуменюком.

Говорить Здолбунівський районний військовий комісар Павло Плачинта:

Павло Петренко загинув 29 серпня 2014 року під час виходу через так званий «зелений коридор» з Іловайська. Виїжджав на пожежній машині і натрапив на засідку з танком Т-72 шостої танкової бригади агресора. Був знищений. Останки були ідентифіковані і захоронені у 2015 році. А це вже останки були знайдені і захоронені у Дніпрі.

Павло Петренко

Після додаткової експертизи останки й ідентифікації останки тіла бійця передали матері. Їх кремували у Києві, а в неділю поховають. Молебень розпочнеться о 9 год. ранку у церкві УПЦ у селищі Здолбунів-2. А похорон буде об 11 год.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Ключі

Знайдено ключі, на вулиці Вербовій у Рівному біля кафе «Любава». Поверну власнику +380680393490 [media=266598]

Знайдено собаку

Знайдено собаку в районі Басового Кута, порода вовкособ.  

Більше оголошень