На Рівненщині до хворої грипом з температурою 39 градусів не прийшов на виклик лікар

А у реєстратурі поліклініки по телефону сказали, що дільничні лікарі на виклик приходять лише до інвалідів та пенсіонерів

Мешканка Рівного Світлана Куропій приїхала на Новий рік до батьків у Сарни. І тут у неї погіршився стан. Підвищилася температура. Два дні жінка намагалася лікуватися самотужки. Але оскільки стан погіршився, температура підскочила до 39 градусів і збити її ніякими лікарськими засобами не вдавалося, Світлана Куропій учора вирішила викликати додому дільничного лікаря. Зателефонувала у реєстратуру поліклініки.

Там сказали, що терапевт може приїхати на виклик, лише якщо ти - немічний інвалід або пенсіонер. У всіх інших випадках - приїжджай сама. У мене була така слабкість, що їхати я не могла. Та й не була впевнена, що мене у поліклініці приймуть, зважаючи на те, що у Сарнах я не зареєстрована. Поцікавилася, чи не можна тоді викликати швидку допомогу. Але мені сказали, що швидка допомога на виклики до хворих на грип не їздить. Дивно те, що медики у всіх ЗМІ закликають не лікуватися самостійно, викликати лікаря додому, щоб не розносити вірус грипу і не допустити ускладнень, а тут - навіть лікаря не можна викликати.    

Ми попросили прокоментувати цю ситуацію начальника обласного управління охорони здоров’я Юрія Осіпчука:

Я розберуся з питанням, чому не вийшов дільничний лікар, чому відмовили. Я розумію, що можливо, вона не могла прямо там одномоментно з’явитися до пацієнта. Але однозначно такої відмовки не мало б бути. Друге питання по екстреній медицині: справді, більшою мірою ( я не можу коментувати саме цей випадок, бо його досконало не знаю, а тільки з ваших слів) екстрена медицина не мала б виїжджати на такі виклики. Але практично всі виклики 100-відсотково обслуговуються. Відмов практично немає.  

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Знайдено паспорт

Знайдено паспорт на прізвище Єфімчук Анастасія.    

Загублено документи на Войцеховський

Загублено документи на прізвище Войцеховський Віталій. Прохання повернути загублене за винагороду.  

Знайдено ключі

Знайдено  ключі від автомобіля «Хюндай»    

Більше оголошень