На Рівненщині банкрут орендував 60 гектарів землі із ставком для розведення риби

Ділянку відсудили і повернули державі

Вищий господарський суд України постановив розірвати договори оренди земельної ділянки і водного об`єкта, вартістю 215 тис грн., та повернути їх державі, повідомляє обласна прокуратура.

- Йдеться про майже 60 га землі на території Моквинської сільської ради Березнівського району Рівненської області, разом із розташованою на них водоймою, що були надані сільською радою на підставі укладених договорів оренди приватній структурі для риборозведення.

Підставою для розірвання договорів стала систематична несплата орендарем коштів за користування земельною ділянкою та водним об’єктом.

Вищий господарський суд України, підтримавши позицію прокуратури і дійшов висновку, що перебування відповідача у процедурі банкрутства не може свідчити про відсутність його вини у невиконанні істотних умов договору. А отже - немайнові вимоги про розірвання договірних відносин та повернення майна державі – є обґрунтованими і законними.

 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень